Autor Wątek: Umpa umpa...  (Przeczytany 270497 razy)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #810 dnia: 17.02.2012, 11:29:58 »
hmm przecież album Ferry'ego już jest

pain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #811 dnia: 17.02.2012, 11:50:27 »
24 lutego premiera i czekam aż w empiku się pojawi ;D

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #812 dnia: 17.02.2012, 15:12:00 »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #813 dnia: 17.02.2012, 20:22:08 »
Pain dziś pojawiła się kompilacja Los-angeles Markusa Schulza, jeszcze nie słuchałem, ale niedługo na spokojnie przesłucham.

pain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #814 dnia: 17.02.2012, 21:11:23 »
A los-angeles' 12, markus na ostatniej chyba czy przed ostatniej audycji, puszczał kilka kawałków i jest co słuchać.
kilka pozapisywałem tytułów aby było co słychać ;D

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #815 dnia: 19.02.2012, 11:12:02 »
Los angeles pierwsze cd przesłuchałem, jest świetne. Dziś wieczorem drugi set.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #816 dnia: 28.02.2012, 16:38:15 »
Pozwolę sobie napisać poraz drugi tutaj, gdyz nawiązuje się ciekawa i fajna dyskusja pomiędzy mną a człowiekiem, który lubi to co ja, piąteczka Pain.
Los angeles przesłuchane, git kompilacja, przesłuchałem również Future sound of Egypt by Aly Fila, też genialne, teraz czas na Anjunadeep, zobaczymy co tym razem zawiera ta kompilacja.
A teraz:
http://www.youtube.com/watch?v=ri467aL5uNc
Jako że wczoraj wyszedł emotional take by Soundlift o którym wspominałem tu wcześniej, zarzuciłem kawałkiem z 2009 roku, remix Andy Bluemana, który stylowo bardzo przypomina wspomniany przeze mnie emotional take Running mana by Soundlift. Szkoda, że Andy już zaprzestał produkcji Trance, wypalił się jak sam to określił, ale jego styl pozostaje ciągnięty przez Soundlift co mnie cieszy.

pain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #817 dnia: 28.02.2012, 18:08:54 »
Ktos musi tu spamować ;D ;D ;D
Ja się biorę właśnie za los angeles '12 bo ostatnio na bierząco w ogóle nie byłem. Duożo opini jets na tak więc trzeb się zabrać za nią.
Anjunadeep już tak prowizorycznie na yt posłuchałem i na ostatnim TATW właśnie Jaytech i James Grant byli gośćmi, promowali tą komplikacje i moim zdaniem będzie bardzo dobra ;D
Szkoda ze andy się wypaplil, dość długo siedział w tym i tak nagle koniec, grunt że dalej większość dobrych dj ma radochę z tworzenia coraz to nowszych utworów czy też projektów.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #818 dnia: 28.02.2012, 18:27:44 »
A tam żadna mielonka, tylko rozmowa o muzyce heh. Co do Anjunadeep, dziś będę słuchać, wcześniej natknąłem się na pierwszy sampler i kawałki jakie się w nim ukazały były na prawdę dobre. Co do Andy'ego, nie wiem czemu tak nagle stracił tą pasję, się wypalił. Przecież on niesamowity uplifting robił, te wstawki orkiestrowe, sekwencje i to wszaystko idealnie zmixowane-remasterowane, ale cóż, ma następców którzy kontynułują to co on zakończył. Może nie tak jak on, ale podobnie. Ciekawe co się z nim teraz dzieje, prawdopodobnie Andy chce muzykę filmową robić, bo wątpię, że muzycznie totalnie się wypalił. Może działa gdzieś pod innym nickiem.

pain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #819 dnia: 28.02.2012, 20:47:21 »
To mi się kojarzy z Paulem Oakenfolde. On też tworzył muzykę do filmów lub dalej tworzy, nie ma jednego gatunku. Znam jego kawałki trance to robią wrażenie. A Andy pewnie wróci do trance ;D to zarazliwe i trzyma do końca zycia. Właśnie jak mówisz może teraz tworzy utwory z innego gatunku pod innym aliasem bo też nie wierze ze nic z muzyką nie działa.
Byle nie odwaliła mu palma jak Tiesto, bo to szczyt profanacji jest.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #820 dnia: 01.03.2012, 11:34:54 »
Nie wiem czy Andy wróci do Trance, skoro się wypalił, to się wypalił, ale jak to się mówi, pożyjemy zobaczymy. Przesłuchałem już Anjunadeep 04 i jest mega. Genialnie dobrane i zmixowane kawałki. Grant i Jaytech po prostu poraz kolejny odwalili kawał dobrej roboty. Pain jeśli jeszcze nie słuchałeś, to na prawdę warto :).

pain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #821 dnia: 01.03.2012, 14:49:36 »
Obsłuchałem na prędko andzune ;D i tez uważam ze genialnie zmixowana, nie chce sobie psuć 1 słuchania płyty, bo dopiero po tym weekendzie zagości u mnie ta płyta, kolekcja się poszerzy ;D
A andy według mnie zatęskni, może stracił chęci, ale coś czuję ze jeszcze o nim usłyszymy po jakimś czasie.
I bym zapomniał już dziś Day 1 ASOT 550, ciekawie się zapowiada, a potem co tydzień zarwane noce, aż do den bosh. W den bosh jak zobaczyłem line up to nie wiadomo kogo słuchać, olbrzymi wybór dj :D

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #822 dnia: 21.03.2012, 13:29:44 »
http://speedy.sh/H4yqd/20032012199.mp3
Zwróćcie uwage na grany przeze mnie motyw na początku. To jest z jakiegoś utworu, tylko nie wiem z jakiego a szukam tego nagrania, może tu ktoś z was będzie wiedział.

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #823 dnia: 21.03.2012, 21:34:44 »
Up.
Kawałek Blue - Sorry, niegdyś Elton John w moim wykonaniu.

http://www.youtube.com/watch?v=dc3ZvjWwWhA

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Umpa umpa...
« Odpowiedź #824 dnia: 24.03.2012, 18:42:12 »
Będę się tym jarał do 26 V (+ czas przesyłki):
http://www.youtube.com/watch?v=gEnrXMYOC4w&feature=player_embedded
!