Autor Wątek: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem  (Przeczytany 35132 razy)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Nie miałem pomysłu na temat ani na dział (xD) ale coś tam sklepałem.

Otóż ja miałem taki przypadek, gram sobie w Roller Games, jestem w dżungli, już prawie skończyłem level, a tu... wyłączyli prąd -.- miałem tak 2 razy z tą grą. Żałuję że Pegaz nie może działać na baterie, mój stan gry mógłby przetrzymać turbulencje z zewnątrz.

jak mi się coś przypomni to napiszę ;)
« Ostatnia zmiana: 29.01.2010, 14:42:01 wysłana przez Mcin »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
jest podobna w Auchanie teraz pegaz na 4 paluszki AA ;) a mnie wkurzało Poly Station: jak wyjmowałeś wkładałeś pada całość w pudle się ruszała. a żeby wpasować carta do środka, musiałeś wkładać-wyjmować, wkładać-wyjmować aż się uda...

BTW czy ten temat nie powinien być w dziale "konsole"??

PS zapomniałem dodać o wkurzających okładkach (spider-man 3 na okładce Contry Force), i za szybko psujących się padach.
« Ostatnia zmiana: 30.05.2009, 13:30:15 wysłana przez Mcin »

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Wkurzały mnie japońskie wersje gier, w których trzeba było na oślep klikać w ustawieniach żeby coś włączyć.
Wkurzał mnie kartridż z Goal2 który trzeba było kilka razy wkładać i wyjmowaćz konsoli żeby w końcu zaskoczył.
Wkurzali mnie kartridże z targu  których rzadko zawartość zgadzała się z nalepką na opakowaniu, a czasem w ogóle nie działały. Na szczęście zawsze można było wymienić ;)

Zylok

  • Gość
jest podobna w Auchanie teraz pegaz na 4 paluszki AA ;) 
A jest to może na allegro? moglbys podac link :?:

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
było kiedyś, w temacie konsolki chyba. nie mam czasu szukać teraz. jak nie znajdziesz to wpisz auchant albo coś takiego w wyszukiwarce.

pegazus11

  • Gość
najbardziej wkurza mnie błąd w pac-man :angry: posiadacze 168 in 1 wiedzą co to za błąd ;) Ustawiasz pac-man na 15 lub więcej żyć i albo od razu, albo gdy stracisz 1 lub 2 życia na mapie pojawia się nieruchomy klon(nie rusza się ,nie da się przez niego''przejść'' blokuje pac-mana i haps duchy :621: cię zabrały i pac-man martwy :!: :612:

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Denerwowało mnie jak nieraz sie doszło w czymś dosyć daleko a tu dżoj poszedł sie walić :D

Buu

  • Gość
Mnie wkurzał kiedyś pewien zasilacz jaki miałem do starego pegasusa. Coś nie tak było z kabelkami a jako mały Buu nie chciało mi się tego zbytnio naprawiać. Po prostu robiło się zwarcie i prąd wyłączał się przy poruszaniu kabelkiem. No i pewnego dnia zasiadłem do gry F A of Dizzy (ze złotej piatki). Gralem grałem i już byłem blisko końca (Zamek Zaksa i zostało mi tylko 5 gwiazdek do zebrania) i w pewnym momencie moje psisko kochane zechciało żeby go wypuścić na dwór na małe siku... tak się cieszył gdy wstałem go wypuścić że łapka mu się omsknęła o ten kabelek z zasilacza..i cała gra się wyłączyła!!! Juz nie wymienię jakich zelżywych słów używałem @#&$@*!!
Pies poszedł się odlać na podwórko a ja kląłem bo ponad dwie godziny grania poszły się j**ać.

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Też miałem taki problem z zasilaczem ;) Czasami musiałem pod niego podkładać taką ciężarówkę-zabawkę żeby zadziałał. Kiedyś grałem w animki, doszedłem bardzo daleko i mama weszła z upranymi rzeczami. Wkładała je do szafki pod telewizorem i poruszyła kablem tak, że odłączyła zasilanie. 8 lat może miałem ale takie mi myśli naszły na matkę jak seryjnemu mordercy  :612:  :D
Problem miałem jeszcze kiedyś też z kablem antenowym do konsoli. Trzeba było ruszać nim we wszystkie strony, żeby kolory na tv były dobre. Inaczej obraz przypominał zdjęcia na kliszy z aparatu. Wystarczył najmniejszy ruch, czasem ktoś mocniej stąpnął nogą po pokoju i znów się wszystko schrzaniło i 30min żmudnego wywijania kablem we wszystkie strony poszło się jeb*** i od nowa się ustawiało ;D Człowiek był mały i głupi i nie wiedział żeby sobie nowy zasilacz kupić albo inny kabel do podłączenia :P O grzebaniu przy gnieździe na karty i przy wtyczkach do padów nie warto wspominać bo z tym się chyba każdy zetknął :D

Pegasus Master 2

  • Gość
mnie to straszno denerwowały( i nadal denerwują) pady, najpierw pada krzyżak i z pochylania w Contra nici, ale jak tu nie padać jak leci w twoją stronę kula?


klikasz na Start (by grę zatrzymać i pada wymienić) a tu...
kicha pad, nie kontaktuje.

najgorsze było w tym, że widzisz jak słynny bohater ginie a nic nie możesz zrobić...

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #10 dnia: 04.09.2009, 14:44:32 »
Mnie to dobijał krótki kabel od pada <zły>
No ale w GOAL3 dobrze mi się gralo nawet z krótkim kablem
PS.:Tylko w GOAL3!!!

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #11 dnia: 04.09.2009, 14:56:58 »
Denerwuje mnie też (nie wiem co powinno, czy ten typ gier czy wina padów) np. SMB czy Adventure Island - chcesz daleko skoczyć, musisz wcisnąć oba przyciski pada na raz, ja gram kciukiem (z wyjątkiem Goal3 gdzie gram wskazującym i środkowym ;p) często przy takich akcjach obsuwały się gumki pod przyciskami i trzeba było joypada rozkręcać tylko po to aby je ułożyć z powrotem z odpowiednie położenie.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #12 dnia: 04.09.2009, 15:04:16 »
No wogole GOAL3 jest przyjemną grą dla PADÓW ;p

Buu

  • Gość
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #13 dnia: 04.09.2009, 15:56:21 »
(z wyjątkiem Goal3 gdzie gram wskazującym i środkowym ;p)

Ja tam gram kciukiem (jako Buu mam duży kciuk) bo takie koślawe trzymanie pada jakie stosujesz wogóle mi nie wychodzi.

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Rzeczy denerwujące w grach/konsoli/z zewnątrz związane z Pegasusem
« Odpowiedź #14 dnia: 04.09.2009, 16:09:04 »
Racja Buu kciukiem zawsze sie najlepiej gralo Wg mnie