Autor Wątek: 2 sprawy  (Przeczytany 3565 razy)

Zylok

  • Gość
2 sprawy
« dnia: 30.04.2009, 12:43:11 »
Czesc,mam dwie sprawy. Pierwsza to taka,żeszukam emulatora w którym pistolet można zastapic kliknieciem myszki (probowalem na NESten,NesterJ,80five,RocknesX,Fceultra i Nestopii 1.40 i nic) :cry: Licze na szybko odpowiedz :)
Druga sprawa to taka jak sie da zgrac gry z kompa na pegasusa, bo mam pegasusa i chcialbym grac w te gry co mam na kompie a nie mam na pegasusie na konsoli.Słyszałem, że jest jakaś maszynka do tego żeby zgrac(jakby ktos mogl powiedziec jak to sie zgrywa i przyslac zdjecie takiej maszynki i gdzie ja kupic, bylbym zobowiazany :))

SebaSan1981

  • Gość
Odp: 2 sprawy
« Odpowiedź #1 dnia: 05.05.2009, 16:47:52 »
Są nagrywarki do cartów i kosztuja ok 150-200pln. Ale nagrywanie romów na carty to dośc karkołomna sprawa. Potrzebny Ci bedzie odpowiedni cart z kosciami pamięci (a nie czarnymi glutami). Po za tym lutownica pistoletowa oraz programator o którego cenie wspominałem... Nagrywanie romów na kartridże to już wyższa szkoła jazdy....

Zylok

  • Gość
Odp: 2 sprawy
« Odpowiedź #2 dnia: 06.05.2009, 15:05:12 »
aha,dzięki a nie wiesz gdzie kupić takie cudeńko i wolne cartridge????

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: 2 sprawy
« Odpowiedź #3 dnia: 06.05.2009, 15:10:01 »
nie ma wolnych kardridży. to musi być konstrukcja odpowiednia do danej gry, regionu (NTSC, PAL, HD), z odpowiednimi kościami rom, albo prom, albo eprom, albo eeprom. wymaga to naprawdę fachowej wiedzy (której ja nie mam).

Zylok

  • Gość
Odp: 2 sprawy
« Odpowiedź #4 dnia: 06.05.2009, 15:32:05 »
aha, bo chcialbym jakos nagrac gry z kompa na pegasusa(niezaleznie w jaki sposob,zeby tylko dzialalo)