18.12.2017, 11:54:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 102 103 104 105 106 [107]
  Drukuj  
Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 222298 razy)
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1590 : 26.11.2017, 10:38:21 »

Nieźle, nawet nie słyszałem o tych grach, a Image Fight może nawet spróbuję zachęcony
poziom trudności nie jest wygórowany
Chichot

Zniszczył siedem czołgów, a ósmy porwał.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #1590 : 26.11.2017, 10:38:21 »

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1591 : 12.12.2017, 20:49:08 »

Pograłem trochę w Castlevania: Dracula X na SNES'a. No nie jest to kurna gra, która wybacza błędy. Na razie jestem w trzeciej planszy i coś się nie zanosi na czwartą.

VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1592 : 13.12.2017, 07:22:07 »

A w ogóle któraś Castlevania wybacza błędy?
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1593 : 13.12.2017, 21:34:31 »

Ta jest wyjątkowo wk...jąca. Castlevania IV jest bardziej przyjazna zdrowiu psychicznemu.

VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1594 : 14.12.2017, 07:47:42 »

Jak się tak bardziej zastanowiłem, to CV2 jest wybaczająca z tych co grałem czyli trylogii z Famicoma / NES, bo można grindować. W jedynce i trójce najbardziej drażniły mnie sytuacje, gdy trzeba lecieć na złamanie karku przed siebie, bo inaczej masz konkretny problem z wrogami / przebyciem przepaści. Z czym masz problem w Dracula X?
UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1595 : 14.12.2017, 18:09:14 »

Nie grałem w dwójkę, ale wiem że ma coś co dla mnie jest pokazaniem wielkiego środkowego palca: 3 zakończenia, w zależności jak długo grałeś. Co to za kurna pomysł. Przeszedłem grę ? Przeszedłem, dziękuję, gdzie moje złoto i hurysy. A tu nieeee, przeszedłeś grę za wolno, kij ci w ..., dostaniesz kiepskie zakończenie. Pffffffffffffffff, bzdura.

W Dracula X mam problem z Draculą X Chichot Gra jest trudna, ale w niesprawiedliwy sposób. Są przeciwnicy, których ataków nie można uniknąć a czasami nawet przewidzieć. Życie kończy się bardzo szybko. Trzeba się przyzwyczaić, że niektóre skoki trzeba oddawać naprawdę z ostatniego piksela platformy, na której stoisz. Kontrola nad postacią jest rodem z jedynki. No jest tego trochę. Dracula X to taki krok w tył w stosunku do Castlevanii IV. No ale jedno trzeba przyznać, grafika to chyba szczyt możliwości sprzętowych SNES'a. Muzyczka też spoko - odgrzewane kawałki z poprzednich części, ale kto by ich winił, są świetne. Ogólnie nie jest źle, ale to mocno frustrująca gra, zwłaszcza że masz 3 życia, z czego gwarantowane że jedno stracisz po drodze do bossa, a z drugiego stracisz połowę (więc je też sobie można wsadzić w d...). Na razie jestem w piątej planszy i to tylko dzięki temu, że można korzystać z haseł. Bez tego prędzej bym przeszedł Arkanoida niż Draculę X.

UczeńCzarnoksiężnika
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1596 : Wczoraj o 20:25:19 »

Obywatele Świata, tej nocy możecie spać spokojnie - Drakula nie żyje, ponownie.

Doolo
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1597 : Wczoraj o 21:13:22 »

Można wypuścić niewiasty z piwnic i ściągnąć z nich czosnkowe wieńce. Dziękujemy Ci Uczniu!!

Strony: 1 ... 102 103 104 105 106 [107]
  Drukuj  

Skocz do: