Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 348712 razy)

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #825 dnia: 25.04.2011, 15:53:03 »
Story Mode w nowym Mortal Kombat ukończony. Kawał dobrego napierdzielańska.

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #826 dnia: 25.04.2011, 23:21:03 »
Dzisiaj w przerwie bawienia się demkami z CDA załączyłem sobie grę Whiplash na PS2 (nie mylić z pokemonem).

Jest to ciekawa zręcznościówka i trochę niedoceniona po tym co widzę. Gramy łasicą i zającem połączonymi łańcuchem, którzy starają się uciec z laboratoriów, gdzie przeprowadza się eksperymenty na zwierzętach (np. jak zachowuje się szympans w wodzie po wrzuceniu podłączonego tostera) oraz ocalić pozostałe zwierzęta. Po drodze musimy zniszczyć jak najwięcej sprzętów by fabryka straciła na tym jak najwięcej kasy. Bronią w naszych zmaganiach jest... kolega zając, który jak w trakcie gry się przekonacie jest najprawdopodobniej masochistą :P

Polecam się zapoznać z tą grą. Mało znany tytuł, ale bardzo grywalny.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #827 dnia: 28.04.2011, 00:11:58 »
Tak na dobrą sprawę, to przez dłuższy czas nie przechodziłem nic dłuższego i poważniejszego, aczkolwiek dzisiaj znalazłem moment no i udało mi się zaliczyć kolejną giercę: Young Indiana Jones Chronicles:


Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #828 dnia: 28.04.2011, 00:23:01 »
Spać, a nie po nocach grasz :P

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #829 dnia: 02.05.2011, 23:18:39 »
Spać, a nie po nocach grasz :P
Modzik nie spamuj :D.
A ja teraz przeszedłem Parodiusa, genialny shmup na Famicoma, polecam oczywiście tym, którzy nie mieli okazji pyknąć, bo naprawdę warto :).


Ceglas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #830 dnia: 03.05.2011, 15:42:53 »
Ja w nocy grałem w "Kage" i poległem przy tym kolesiu co zamienia się potem w ptaka :(
« Ostatnia zmiana: 03.05.2011, 15:45:05 wysłana przez Ceglas »

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #831 dnia: 03.05.2011, 17:21:37 »
Ja dalej męczę Whiplash. Wciągnęła mnie ta gierka. Jak dobrze pójdzie to może dzisiaj postaram się ją skończyć :)

OldSchool222

  • NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 280
  • Pegasus Forever :]
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #832 dnia: 03.05.2011, 18:19:58 »
a ja dzisiaj poległem w ostatnim sektorze w kick masterze :-((((((

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #833 dnia: 03.05.2011, 20:56:35 »
Korzystając z majowego wyjazdu na łono natury ... przeszedłem na PSP grę God of War: Chains of Olympus :D 

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #834 dnia: 03.05.2011, 23:03:35 »
Yeah!!! Święto, nie spodziewałem się tego, zaliczyłem wreszcie całego James Bond JR. Ostatnie życie, ostatnie kreski ale jednak Scumlord poszedł do piachu :P . Tylko..... jedna rzecz mnie cholernie (źle) zaskoczyła- zakończenie. Wiadomo, na początku było kilka slajdów, wreszcie go zniszczyłem, świat znów stał się normalny itp. natomiast potem spodziewałem się przepięknej, pięknej animacji z creditsami jeszcze z jakimś cudownym utworkiem (a te w tej grze cholernie mi zapadły w pamięć, praktycznie wszystkie) po tych wszystkich borykaniach, a tutaj.... cichy slajd na końcu??? Tutaj zacytuję: "what were they fuckin' thinking??".

Ogólnie nie bardzo łapię, po co w tej grze drugi quest, to jest praktycznie przechodzenie gry jeszcze raz, tylko z pewnym utrudnieniem- nie ma kontynuacji (co szczególnie było trudne w ostatnim levelu). Mimo wszystko, podobała mi się, gdyby chociaż zakończenie nie było jednym z najgorszych, jakie widziałem....



Uuuufffff..... dzień przed maturą, trzeba było trochę "ochłonąć" :P .

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #835 dnia: 04.05.2011, 11:29:50 »
Ja zasiadłem do "Ojca Chrzestnego" :D gram na moim Xboxie 1 :) Super klasyk ,lubię serie Mafia i to jest coś w ten deseń.
Z gier nesowych ciupałem w F1-Built to Win :P Nie przeszedłem,ale liczy się FuN ^^

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #836 dnia: 06.05.2011, 19:21:09 »
Wooowwww, nareszcie przeszedłem całe Dragon's Lair, no i dokładnie tym samym ukończyłem grę nr 120 na NES'a. Bez kitu, przeszedłem tą dziwkę. Jakby co, to przeszedłem to razem z końcowym bossem, czyli smokiem. Niestety, u mnie bug ze znikającym końcowym bossem niestety nie zadziałał no i raczej ogólnie nie działa :P . Streścić to, jak wygląda ta gra?? Czyste wykuwanie na pamięć każdego ruchu, każdego skoku i każdego rzucenia młotkiem/nożem/ognistą kulą. 0 strategii, 0 spontaniczności i 0 ryzyka (no może oprócz ostatniego bossa). To jest właśnie Dragon's Lair.


Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #837 dnia: 06.05.2011, 20:21:10 »
0 zabawy? :P

Na marginesie, jak macie (do wszystkich to jest) do napisania o grze na Pega coś więcej niż "grałem dzisiaj pół godziny", czyli w skrócie - treściwego, ciekawo posta, to lepiej założyć/ubogacić temat o odpowiedniej grze w odpowiednim dziale. Tyle w ramach obowiązkowych narzekań :)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #838 dnia: 06.05.2011, 22:54:12 »
Wooowwww, nareszcie przeszedłem całe Dragon's Lair, no i dokładnie tym samym ukończyłem grę nr 120 na NES'a. Bez kitu, przeszedłem tą dziwkę. Jakby co, to przeszedłem to razem z końcowym bossem, czyli smokiem. Niestety, u mnie bug ze znikającym końcowym bossem niestety nie zadziałał no i raczej ogólnie nie działa :P . Streścić to, jak wygląda ta gra?? Czyste wykuwanie na pamięć każdego ruchu, każdego skoku i każdego rzucenia młotkiem/nożem/ognistą kulą. 0 strategii, 0 spontaniczności i 0 ryzyka (no może oprócz ostatniego bossa). To jest właśnie Dragon's Lair.


O w mordeczkę !
MaarioS, jesteś hardkorem nie ma bata, szacunek stary. Toć ta gra to totalny hardkor na Famicoma, jestem pełen podziwu dla ciebie i oczywiście duże gratulacje. Musisz koniecznie zaprezentować na zlocie jak w to grasz, chętnie posłucham. Ja to nawet nie mogłem dalej dojść jak tylko do zamku, masakra. Jeszcze raz wielkie gratki stary :).

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #839 dnia: 06.05.2011, 23:19:50 »
Musisz koniecznie zaprezentować na zlocie jak w to grasz, chętnie posłucham.

Całkiem ciekawy pomysł, czemu nie. Akurat przed zlotem trochę przetrenuję ostatniego bossa :P .