Autor Wątek: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P  (Przeczytany 348614 razy)

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #435 dnia: 11.08.2010, 00:10:30 »
Z całej serii jak dla mnie w blood money było najlepsze zakończenie na spółę z dwójką ale jako całą grę to wszystkie części były spoko no ewentualnie jedynka była trochę w poziomie trudności przesadzona.
« Ostatnia zmiana: 11.08.2010, 00:14:29 wysłana przez R3zar »

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #436 dnia: 11.08.2010, 00:25:43 »
O wlasnie, przypomnieliscie mi zebym w koncu Blood Money z CDA odpalil ;) Nigdy nie gralem w zadnego Hitmana wiec nie mam duzych wymagan... spodziewam sie ze bedzie porzadna gra.

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #437 dnia: 11.08.2010, 14:18:32 »
Nie radzę zaczynać serii od końca, wiążą się fabularnie (no może nie Kontrakty bo wychodzi na to że są w środku Blood Money ;p )

Wszystkie gry z serii Hitman są porządne, a co do poziomu trudności jedynki, to faktycznie. Jedyny plus jest taki, że gra nie była robiona jeszcze tak bardzo "pod skradankę" i są miejsca, gdzie nie da się wywinąć od wymiany ognia. Kontrakty są wg. mnie najłatwiejsze, 47 teraz skrada się szybciej, bieganie nie demaskuje, lecz klimat w tej grze jest miażdżący :D

Ogarniam starego Spider Mana z 2000 roku.

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #438 dnia: 11.08.2010, 15:55:26 »
No tak się składa, że tylko Hitmana Blood Money posiadam więc za dużego wyboru "od której zacząć" to nie mam :/

A ja w końcu, po wielu miesiącach przerwy, powróciłem do Castlevanii 1. Ostatecznie rozprawiłem się z Grim Reaperem (jakimś cudem nawet nie obrywając).
Szybko więc pognałem na spotkanie z Draculą, i... po początkowych kilku nieudanych próbach szybko się rozpracowało technikę, a pokonanie cookie monstera (R) z full HP to już żaden problem. Szczerze mówiąc jeśli chodzi o poziom trudności to trochę główny boss mnie zawiódł. Spodziewałem się czegoś dużo trudniejszego.

W każdym razie Castlevania zaliczona... było warto grać i myślę, że wielu się zgodzi - to wymagająca, acz bardzo dobra gra.

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #439 dnia: 12.08.2010, 14:08:27 »
Teraz przechodzę
-Ultimate Spider-Mana (znowu. Uwielbiam huśtać się na sieci przez miasto ^^)
-The Punisher (znowu, genialny klimat)
-Need for Speed: Underground. Planuję zacząć multiplayer, lecz do tego potrzeba mieć odblokowane najlepsze części, nikt się na pakietach ulicznych nie ośmiesza ;p

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #440 dnia: 13.08.2010, 13:24:05 »
Punisher Pegasusowy czy PCtowy z AD 2004?

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #441 dnia: 13.08.2010, 14:26:15 »
Punisher PCtowy, aczkolwiek pegasusowego mam też na kartridżu.

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #442 dnia: 13.08.2010, 15:31:40 »
Dziś grałem w Donkey Kong Country 2 na SNES. Gra świetna i nie spocznę dopóki jej nie ukończę choć niestety tym razem odpadłem już w przedostatniej planszy drugiego świata.

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #443 dnia: 13.08.2010, 16:21:24 »
W DKC2 nie grałem za dużo, ale DKC1 przeszedłem całe. Co tu dużo mówić, światowa ekstraklasa!!! Chyba jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem. Wszystko jest perfekcyjne, grałem w nią wiele godzin i nie mogłem się doszukać żadnych wad. SMW nie ma wcale startu do DKC.
Oj, aż sobie chyba odpalę znowu :P

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #444 dnia: 13.08.2010, 22:28:11 »
@yojo2: no to ja z całego serca polecam Ci przejście DKC2. Skoro DKC tak chwalisz pod niebiosa, to już nie mam pojęcia, co powiesz o części 2 :]  (co absolutnie nie oznacza, że DKC nie jest rewelacyjny). A jak chcesz jeszcze większą miazgę, to ja od siebie skurw***ńsko polecam jeszcze kilka lepszych cudów, które wyszły na Nintendo 64, jak np. sam Donkey kong 64 (przy tym sam DKC leży i kwiczy), Super Mario 64, Legend of Zelda: Ocarina of time i Legend of Zelda: Majora's mask, Bomberman 64, Conker's Bad Fur Day itd. itp.... (szkoda, że tych gier jak i samej konsoli mało ludzi zna).

Co do samego grania, to jak teraz wyjechałem na tydzień, to trochę łupałem w oldschool na PSP. Dzisiaj wracając do domu w PKS'ie jakoś tak odpaliłem i chciałem się porządnie wziąć za Ninja gaiden (można powiedzieć, że wcześniej w tą prawieże wogóle nie grałem), no i po iluśtam upierdliwych momentach jednak nie poddawałem się, próbowałem ciągnąć dalej, trochę skręcał mi się w środku układ nerwowy ale o dziwo nawet doszedłem do ostatniego bossa :O  (włączyłem sobie tryb "not nervous" bo raczej by trochę nie wypadało w takim otoczeniu :P ).

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #445 dnia: 14.08.2010, 11:50:20 »
a ja doszedłem w NG III do 7-2 i chyba plan przejścia całej trylogii przełożę na następne wakacje... limitowane continue są w tej części upierdliwe.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #446 dnia: 14.08.2010, 15:44:50 »
Yeah, Batman wreszcie uwalony :) . A samo zakończenie jest po prostu boskie (nie zdążyłem uchwycić wszystkiego). Sam odczułem tą zemstę nad Jokerem :622:



Tak naprawdę, to za dzieciaka wkurzyłem się maksymalnie na tą grę po levelu 3-1, ale tym razem po wielu próbach, jak i w dalszej części gry, udało mi się jednak ze wszystkim. Prawdę mówiąc, to się nawet tego nie spodziewałem.

Christof

  • Pegasus Veteran
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #447 dnia: 15.08.2010, 22:24:15 »
Ostatnio chciałem sobie "odświeżyć" Larry 7, niestety w pewnym momencie (zawsze w tym samym) gra wywala mi błąd "Out of memory". Próbowałem ustawiać pamięć wirtualną ręcznie, ale nic to nie dało. Zetknęliście się z czymś takim ??

Tycior

  • Gość
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #448 dnia: 16.08.2010, 09:17:17 »
Ostatnio chciałem sobie "odświeżyć" Larry 7, niestety w pewnym momencie (zawsze w tym samym) gra wywala mi błąd "Out of memory". Próbowałem ustawiać pamięć wirtualną ręcznie, ale nic to nie dało. Zetknęliście się z czymś takim ??

Ze 2tygodnie temu też grałem w Larry 7 dla przypomnienia i w 3dni przeszedłem całą :) Co prawda pkt nie były na full 938/1000 ale za to ogóry 32/32 :) Co do błędu to ja go miałem przy starcie gry. Są dwie możliwości. Jeżeli używasz Visty bądź "7" to we właściwościach ustaw tryb zgodności z Windows XP . Natomiast,jeżeli masz XP to ściągnij łatkę do Larrego stąd http://forum.przygodowki.pl/patche/1767-larry-7-patch.html i powinno ruszyć :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: W co dzis zagralem... Co przeszedłem... Gdzie poległem...:P
« Odpowiedź #449 dnia: 16.08.2010, 21:22:33 »
Dzisiaj postanowiłem zabrać się porządnie za Ninja gaiden (gej) na konsoli. Wcześniej, a dokładnie kilka dni temu zacząłem grać w to na emulatorze NES'a na PSP w PKSie wracając do domu, oczywiście 100% przechodzenia bez save-state ;) . Tak jak już pisałem, poległem tam przy ostatnim bossie, no i po jakimś czasie musiałem już wysiąść z autobusu. Teraz troszkę nerwów poszło (aczkolwiek, nie aż tak dużo, oszczędzałem nerwy na końcówkę gry :D ) i czasu. Doszedłem do finałowego bossa i o dziwo, pierwszą jego przemianę rozwaliłem od razu. Na konsoli teraz nie oglądałem wogóle cut-scenek bo je wcześniej oglądałem na PSP, no ale teraz pomyślałem sobie "aa tam, teraz se obejrzę następną, bo jej nie widziałem". Po jakimś czasie podczas trwania cut-scenki ona się chyba wysypała, bo widziałem jakieś litery. Wcisnąłem potem START i oto efekt widoczny na poniższych zdjęciach:



...................................................................................///////////////////////////////////////////////