20.06.2018, 21:15:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: Piłka Nożna  (Przeczytany 39350 razy)
Lecho1523
Stały bywalec PG

Pozdro forum 2012 :)

« Odpowiedz #15 : 26.02.2009, 00:04:49 »

Wiedziałem że będę musiał to wyedytować szczerbaty a co do polskiej ligi to oglądam tylko Lecha i Arke a to to tylko co tydzień patrze na tabele kto prowadzi i jako lokalny kibol chodzę co tydz na mecze 3 ligi drużyny z mojego miasta SSA Zatoka Puck ale i tak uważam że polska liga to wielkie skorumpowane  g*wno i to już się nigdy nie skończy...

Na forum jak i w świecie kultowej konsoli aktywny do drugiej połowy 2009 r.
Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 26.02.2009, 00:04:49 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #16 : 26.02.2009, 22:32:48 »

Lech w formie, oby utrzymać koncentrację w drugiej połowie Język
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #17 : 26.02.2009, 22:38:11 »

Oglądam ten meczyk i cieszę się bardzo bo dobry meczyk na prawde nieźle grają Język

Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
dudekkk
Gość
« Odpowiedz #18 : 27.02.2009, 14:53:22 »

Kurde Kikut to największy pajac w tym Lechu... grymas w drugiej połowie nic nie grali grymas Smutny a w pierwszej ich ciągle cisnęli... DuĹźy uśmiech

,,A miało być tak pięknie..." Język
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #19 : 27.02.2009, 15:36:32 »

Trzeba patrzeć optymistycznie przecierz i tak byśmy z Zenitem nie wygrali.

dudekkk
Gość
« Odpowiedz #20 : 27.02.2009, 20:32:00 »

Trzeba patrzeć optymistycznie przecierz i tak byśmy z Zenitem nie wygrali.

No też... ale Lech miał w tych Pucharach CZĘSTO Farta (bez urazy Kostek Język )

A za półgodziny Polonia W. kontra moja ukochana Legiunia Chichot szczerbaty I LEGIA nie przegrała z Polonią na ich stadionie od jakiś tam lat 50 xD
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #21 : 27.02.2009, 20:34:07 »

Mimo tego że pół roku nie jestem za polonio(za to co zrobili Arce i nie przyszli kibicować na mecz) z powodu nienawiści do legi życze i tak zwycięstwa poloni Mrugnięcie bez urazy...

dudekkk
Gość
« Odpowiedz #22 : 28.02.2009, 10:09:56 »

Kurde ja w wieku 6 lat w ogóle mnie piłka nożna nie obchodziła a tutaj proszę : kliknij sobie
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #23 : 28.02.2009, 16:48:22 »

Ja w wieku 6 lat to oglądałem wszystkie wielkie imprezy(jeszczę koreye i japonie pamiętam) i kupowałem brawo sport i chodziłem do klubu,a teraz to pozostaje na oglądaniu meczy.A co to za link?

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #24 : 28.02.2009, 16:54:22 »

kliknij się dowiesz Uśmiech jak miałem 6 lat uwielbiałem graćw gałę prawie tak jak na pegazie, i marzyłem żeby zostać piłakrzem. zawsze stałem na bramce i szło mi nieźle, ale w 6 klasie dostałem w ryło 6 razy i się popsuło... jak tylko widzę że ktoś zamach noga bierze to głowę odruchowo w rękach chowam. na innych pozycjach też grać nie umiem. ogólnie sportowy kaleka ze mnie szczerbaty
PS czy nie widzicie zua , które to sprawiło
dudekkk
Gość
« Odpowiedz #25 : 28.02.2009, 17:35:52 »

Też pamiętam Koreę i Japonię 2oo2 pamiętam miałem 8 lat Język Pamiętam Finał ( Brazylia 2:0 Niemcy  i Mecz o 3 Miejsce Korea 3 : 2 Turcja  (w 12 sekundzie jakiś tam Korean strzelił Język ) i nie zapomnę meczów Polaków w grupie (3 PKT)... I jak Edytka fałszowała hymn ... ehhhhhhhh  xD

Sory za kolorki ale lubię się w takie rzeczy bawić Język Język Język Język

[Evil] z Regulaminu

5. Nie nadużywaj wielkich liter w tytułach wątków oraz postach. Nadmierne "kolorowanie" czcionki też nie jest wskazane.

grymas pobaw się małym...
« Ostatnia zmiana: 28.02.2009, 19:24:30 wysłane przez Evil » Zapisane
gararz
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #26 : 28.02.2009, 19:39:29 »

A ja z MŚ2002 pamiętam mecz Brazylia-Turcja, i Rivaldo który trafiony piłką w kolano padł trymając się za twarz jakby go co najmniej Wałujew w pape strzelił DuĹźy uśmiech I Olego schodzącego w podskokach z boiska...
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #27 : 01.03.2009, 16:26:29 »

Te mistrzostwa najbardziej mi się podobały, a jeszczę pamiętam nie źle euro 2000 i olimpiade z sydney.

dudekkk
Gość
« Odpowiedz #28 : 01.03.2009, 20:29:35 »

Kurde Lech farciarze wygrali CHYBA u siebie 3:2

3'   [0 - 1]      S. Stilic    
58'   [0 - 2]      S. Stilic    
59'   [1 - 2]   J. Dziedzic       
85'   [2 - 2]   M. Ujek       
90'   [2 - 3]      R. Lewandowski    

Ehhhh xD
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #29 : 01.03.2009, 20:42:49 »

Farciarze... taaa.... a legia straciła 2 pkt i się oddala od Lecha DuĹźy uśmiech

a tutaj proszę : kliknij sobie

ee tam widziałem nie jeden filmik z takimi 6 i 8 latkami i co z tego? Oni wcale nie są dobrzy tylko umieją triki i się kiwać na boisku się chamią i tyle a za 12 lat i tak tej masy utalentowanch dzieci może 1/10 będzie grac w  dobrym klubie i bedzie znana, a jeżeli taki dzieciak nie gra teraz w dobrym klubie(np.machester) to już z nic z niego nie bedzie bo ciagle bedzie chciał być najlepszy nie bedzie podawał i ciągle sie kiwał i sie skończy jego kariera albo bedzie zwykłym fristajlowcem(nie jeden filmik z takimi kolesiami jest a w młodości pewnie byli tak samo utalentowani jak ci mali i tyle z nich zostało) Mrugnięcie grymas

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9
  Drukuj  

Skocz do: