19.08.2018, 01:32:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Capcom 92  (Przeczytany 10088 razy)
Lecho1523
Stały bywalec PG

Pozdro forum 2012 :)

« : 25.02.2009, 14:29:13 »

Więc to moje rekordy DuĹźy uśmiech :

Skok przez konia :

Maraton :

Trój skok :

Motylek :

Skok w dal :

Płotki :

Jak coś mam rekord w każdej dyscyplinie ale za dużo by tego było  szczerbaty

Temat został wyczyszczony za wielki bałagan, który w nim zrobiliście. Za niedługo się dowiecie jak prezentować w nim swoje rekordy.
« Ostatnia zmiana: 21.03.2009, 17:52:41 wysłane przez PegazusMaster » Zapisane

Na forum jak i w świecie kultowej konsoli aktywny do drugiej połowy 2009 r.
Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 25.02.2009, 14:29:13 »

gararz
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 16.03.2009, 21:05:33 »

No chłopaki przebijam was w płotkach i trójskoku i dokładam setkę i kulę Uśmiech

P.S U mnie się coś nie chcą obrazki wyświetlać więc na wszelki wypadek podaje link do galerii z rekordami, tam jest jescze oszczep ale już nieaktualny bo Mistrzunio jest faktycznie mistrzuniem w tej dyscyplinie Język
http://img10.imageshack.us/gal.php?g=100urh.jpg
« Ostatnia zmiana: 16.03.2009, 21:10:20 wysłane przez gararz » Zapisane
turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 06.02.2011, 00:44:43 »

Witam wszystkich Capcomaniaków :-)
Pozwolę sobie zamieścić moje rekordy w tejże grze :-)
Niestety nie wszystkie z nich są faktycznie rekordami, ponieważ kilka z nich jest słabszych niż te z pegasusa (m.in. wszystkie pływania)
No ale na początek myślę że wystarczą do porównań ;-)

REKORDY ZNAJDUJĄ SIĘ 2 WPISY DALEJ :-)
« Ostatnia zmiana: 06.01.2013, 19:48:18 wysłane przez turbomaniak85 » Zapisane
OldSchool222
NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
Stały bywalec PG

Pegasus Forever :]

« Odpowiedz #3 : 19.02.2011, 18:30:23 »

Witam oto małe rekordziki :]
(sorki za wygląd ale miałem problem ze zrobieniem screenshotów)

Postaram się pobić więcej rekordów
Czekam z niecierpliwością na podbitki  ! ! ! !
« Ostatnia zmiana: 20.02.2011, 22:31:25 wysłane przez OldSchool222 » Zapisane

turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 01.03.2011, 00:38:51 »

Poniżej zamieszam ZUPEŁNIE nowe rekordy w grze "Gold Medal Challenge '92"  Uśmiech
Wszystkie zostały ustanowione w emulatorze "NNNesterJ 0.23"  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 09.01.2013, 22:59:29 wysłane przez turbomaniak85 » Zapisane
turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 06.01.2013, 19:41:33 »

Powyżej nowe, "świeże" rekordy w jednej z najlepszych gier sportowych :-)
turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : 15.01.2013, 20:38:33 »

Hej wszystkim! Wiem że to nie ten temat, ale problem dotyczy tejże gry. Używam emulatora NNNesterJ 0.23. A mój problem polega na tym, że po długich treningach (co jakiś czas zapisywałem postępy) postanowiłem zagrać w Olimpiadę, tzn. we wszystkie konkurencje podzielone na 6 odrębnych dni. No a że musiałem lecieć do sklepu, postanowiłem zapisać stan gry. Niestety kiedy gra dobiega końca, tzn. gdy jest już po Maratonie i po tabeli medalowej to wydaje mi się że muzyczka nie ma końca i nie chce mi wskoczyć z powrotem główne menu. Oczywiście wiem, że mogę zrobić Reset i menu będzie, ale niestety już bez moich wyników :-( Wiem że na grze TV bardzo często gdy robiłem reset to stan jakoś się wczytywał, a tutaj niestety mam problem. Proszę Capcomaniaków o POMOC!
OldSchool222
NIECH SIĘ INNI WSTYDZĄ!!!
Stały bywalec PG

Pegasus Forever :]

« Odpowiedz #7 : 16.01.2013, 17:31:47 »

Hej wszystkim! Wiem że to nie ten temat, ale problem dotyczy tejże gry. Używam emulatora NNNesterJ 0.23. A mój problem polega na tym, że po długich treningach (co jakiś czas zapisywałem postępy) postanowiłem zagrać w Olimpiadę, tzn. we wszystkie konkurencje podzielone na 6 odrębnych dni. No a że musiałem lecieć do sklepu, postanowiłem zapisać stan gry. Niestety kiedy gra dobiega końca, tzn. gdy jest już po Maratonie i po tabeli medalowej to wydaje mi się że muzyczka nie ma końca i nie chce mi wskoczyć z powrotem główne menu. Oczywiście wiem, że mogę zrobić Reset i menu będzie, ale niestety już bez moich wyników :-( Wiem że na grze TV bardzo często gdy robiłem reset to stan jakoś się wczytywał, a tutaj niestety mam problem. Proszę Capcomaniaków o POMOC!
nie wiem czy NNNesterJ 0.23 coś takiego ma , ale na Nestopii jest coś takiego jak "twardy" i "łagodny" reset (czy coś w ten deseń) twardy resetuje gre porządnie , a łagodny resetuje zostawiając wyniki i w ogóle... to jedyna rzecz , która mi przychodzi do głowy

turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : 16.01.2013, 23:24:32 »

Hmm... a czy ktoś może próbował odczytać save'y z jednego emulatora w innym emulatorze?
Pytanie wydaje mi się dość abstrakcyjne i raczej odpowiedź jest oczywista, ale może komuś się poszczęściło? Uśmiech
Proszę o pomoc!
Vash
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 17.01.2013, 00:59:51 »

Rekordy na emulatorze to każdy  może sobie nabić, więc tylko wyniki z grania na konsoli można traktować poważne Mrugnięcie Nabić rekord na konsoli to jest sztuka.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 17.01.2013, 12:49:24 »

Najlepiej na Famicomie i "kolekcjonerku" za bajońskie sumy z allezło - nie każdego stać na taki wysiłek Mrugnięcie
A tak poważnie, sejwa nie było na konsoli, więc można to uznać za swego rodzaju cheat - chcesz nabijać rekordy na emu, graj za każdym razem od zera.
turbomaniak85
Użytkownik
*

« Odpowiedz #11 : 17.01.2013, 15:06:39 »

W sumie może i macie rację Uśmiech Z resztą i tak wyzwanie dla mnie będzie takie jak i dla wszystkich żeby pobić moje wyniki Uśmiech A jeśli mi się uda to i frajda będzie większa Mrugnięcie

A swoją drogą... fajnie by było jakoś odzyskać te sejwy przy użyciu miękkiego resetu Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 17.01.2013, 15:12:43 wysłane przez turbomaniak85 » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: