Autor Wątek: Ile zajechaliście konsol?  (Przeczytany 85201 razy)

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #60 dnia: 05.02.2009, 10:49:10 »
A ja nie zajechałem żadnej :) Trafił mi się wyjątkowo twardy egzemplarz "Fenixa". Kupiłem go już używanego ok. 94 roku i katowałem niemal codziennie do 2002 (wtedy kupiłem psx), potem jescze ze dwa lata był odpalany od czasu do czasu, aż w końcu trafił do piwnicy gdzie leży sobie do dziś i czeka na lepsze czasy ;) dla padów już nie byłem tak miły i co rusz trzeba było naprawiać albo kupować nowe.

Zabiłem też dwie amigi, pierwsza poległa w walce, a druga posłużyła jako dawca organów dla tamtej, ale przeszczep się nie przyjął :P

Cz@p!

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #61 dnia: 20.02.2009, 22:19:01 »
hmm... ja z padami większych kłopotów nie miałem za to co tydzien zasówałem z konsolą na gwarancje ogulnie to z 8 zjechałem :/

mati-bor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #62 dnia: 16.03.2009, 13:27:01 »
Ok, to ja wam powiem, że miałem tylko jednego Pegasusa SP-60. Od małego bardzo dbałem o wszystko co mi rodzice kupowali, inne dzieciaki skakały po tym, rzucały, szarpały itd. Joysticki trzymały mi org baaardzo długo spokojnie z 5-6 lat, nagle jeden zaczął się psuć, a po chwili już drugi nie działał. Jak te oryginalne padły to dokupywane leciały jak oszalałe jeden za drugim, nawet w tej chwili mam na chacie 6 padów (a ile ich wyrzuciłem to sam nie wiem). Zasilacz i pistolet mam do dzisiaj, działają bez problemów. Za to nikt nie wspomniał o cinch'ach. U mnie to się j*bało częśniej niż pady. Może przez to, że były ciągle przełączane, bo miałem pod tym samym tv jeszcze magnetowid i nie dało się jednego i drugiego na raz mieć podpiętego. Konsolkę oddałem kuzynowi, który strasznie katował. Byłem pewien że już dawno ją wyrzucił. Okazało się że konsolkę miał, wczoraj ją od niego odebrałem i wszystko działa. Jednak to SP-60 to pancerny sprzęt i jaki ładny do tego. :)

anonim

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #63 dnia: 28.04.2009, 23:08:46 »
2mi się spaliły :( :D:D jedną wyrzuciłem przez... balkon i tu pewna powaga! nie wytrzymałem i poleciała... i jeszcze mama pamiętam mi rozwaliła bo mówiła że za długo przesiaduję ;/ :D
Oj joystikow poszło... nie do zliczenia :d najczęściej strzałki padały...
to były czasy... :)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #64 dnia: 29.04.2009, 16:57:08 »
Pamiętam jak krzyżyk od kierowania mi się ułamał i został tylko taki wystający kikut xD ale i tak grałem, kciuk bolał, pęcherze, ale h**j grało się :D

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #65 dnia: 05.05.2009, 16:37:39 »
Trudno to nazwać "zajechywaniem konsol" (heheh) ale moje dwa Terminatory padały po dwoch, trzech tygodniach ryzania. I nie takiego hardkorowego po kilkanaście godzin na dobę ale po ok 1-3 godz dziennie. Jednak pierwszy Term jakiego miałem wytrzymał az trzy lata!!! Teraz bardzo rzadko gram bo praca/hobby/inne zajęcia i nie mam czasu ale jakby się chciało to mam jeszcze Pegasusa IQ502 i ok 20tu cartów (same perełki)...

Maciek.exe

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #66 dnia: 07.05.2009, 19:16:00 »
No z 4 konsolki się zniszczyło. Czasem jak się popsuła to rozkręcał mój tata i kabelki lutował co się rozłączyły i z powrotem była na chodzie. Padów to nawet nie zlicze, jak moja mama w tetrisa grała, albo w mario to pad szybko sie rozwalał. Zasilacze zawsze tata lutował.

Zylok

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #67 dnia: 25.05.2009, 12:56:30 »
A ja tylko jedną i mam ją do teraz już od chyba 8 albo 9 lat. A jest to B500-AS i mi się trzyma jak nic. Co prawda padów oryginalnych już nie mam, ale pistolet się uchował. A tak wogóle to pistoletów mam 2 i oba sprawne a pady? Kto by tam liczył? ;D

czekolada0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #68 dnia: 26.07.2009, 19:16:17 »
Ja zajechałam 1 konsolę, 2 pistolety i dziesiątki joysticków, nie mówiąc o kartridżach które miały połamane obudowy i trzeba było jedynie blaszkę wkładać w konsolę:) lov;0] to były czasy:):)
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:51:04 wysłana przez AdamStar »

Ptero95

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #69 dnia: 27.07.2009, 12:53:17 »
No jeśli liczyć te giełdowe konsole to z 7 było :D
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:51:24 wysłana przez AdamStar »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #70 dnia: 09.08.2009, 22:42:53 »
Ja zjechałem jedną konsole i to BS500AS :D ale gdy ją włożyłem do pudła i po jakims czasie sprawdziłem to działała :D a padów to z 5 sie zjechało i jeden zasilacz :P

Pegasus Master 2

  • Gość
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #71 dnia: 09.08.2009, 23:00:27 »
Ja zajechałem rzekomo konsolę ala klawe, dosłownie dym poszedł i się buda zaczęła topić, zaniosłem do piwnicy i jak ten głupek położyłem ją na ziemi, na moje nie szczęście awaria hydrauliki i wody po kolana.

Możecie wyobrazić sobie moją minę po wejściu do piwnicy i ujrzeniu pływającej na wodzie konsoli, po osuszeniu o dziwo wstała.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:52:08 wysłana przez AdamStar »

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #72 dnia: 10.08.2009, 10:33:19 »
Niedługo minie czwarta rocznica kupna mojego Terminatora :D Wszystko działa, oryginalne pady, pistolet, zasilacz... albo twardy egzemplarz albo przez to że rzadko gram (choć czasami krzaczy się strzałka w górę)

Pamiętam jak kiedyś ojciec się ostro wnerwił bo mój pegasus-klawiatura psuł telewizor (coś się krzaczyło, nie było obrazu tylko dźwięk) i rozbił ją o stół, ehh było ostro :D

AdamStar

  • Fan Code Masters
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 957
  • 小天才
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #73 dnia: 15.09.2009, 20:51:37 »
Ja miałem tylko jednego Pegasusa IQ-502. Służył mi przez 4 lata. Pewnego dnia rodzice wrócili z wywiadówki i konsola poszła pod nogę :angry:
Ale prze te 4 lata nic się nie zepsuło. Nawet pady działały, a dużo się grało (15godz. non stop). Teraz posiadam dwa Pegasusy IQ-502. Oba kupiłem na allegro za 249zł i 10zł.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Ile zajechaliście konsol?
« Odpowiedź #74 dnia: 15.09.2009, 21:39:46 »
Ja zajechałem 3 konsole Pegasus UFO takie czarne wyglądające jak UFO pierwszy klon Pegasusa. 2 to BS 500 AS te starsze lepszej jakości. Pegasus ninja turtles żółto - zielony taki jak ziom spylający oryginalne IQ -502 na allezło sprzedaje, rozwaliłem go nie dawno podpinając niechcący 12 V zasilacz i się coś stopiło na płycie głównej ;/ obecnie katuje nowe BS 500 AS o nazwie Game Star i jeszcze jakoś działa ale niektórych cardów nie czyta np 64 in 1 ;/
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:53:21 wysłana przez AdamStar »