19.04.2019, 09:40:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: co jest a czego nie ma...  (Przeczytany 1728 razy)
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« : 18.02.2009, 23:34:04 »

Ostatnio nie było mnie jakiś czas ale jak pamiętam w top był temacik o zmianach, które jak pamiętam większość uznała za pozytywne dla egzystencji forum, które miały zajść w niedługim czasie, no i zaglądam ostatnio i co widze... nic. Miały być zmiany ale ich nie ma, więc nasuwa mi się pytanie "dlaczego", pomysł był wcześniej przedyskutowany na forum, został poparty przez znaczną większość naszego społeczeństwa i miał zostać wdrążony w życie a tym czasem utknął w martwym punkcie. I tak się zastanawiałem czy projekt został tymczasowo zawieszony czy z jakichś powodów zakończył żywota jeszcze w zarodku?? Carn możesz mi (w sumie to chyba Nam) nieco przybliżyć ten problem??

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 18.02.2009, 23:34:04 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 18.02.2009, 23:50:12 »

zastanawiałem się już nad tym w  tym wątku :p

Bo kurde miała być inicjatywa ze strony użytkowników, była. Nawet nie czysta teoria, a gotowy projekt, żeby każdy zobaczył i ewentualnie coś zaproponował/zmienił. Było demokratyczne głosowanie, gdzie większość (zdecydowana) poparła, podając co ważne w wielu przypadkach argumenty. Brak czasu i zabieganie były powodem tego, że zmiany zostały odwleczone, no ale kurde ja tamto forum przykładowe robiłem (razem z wrzucaniem plików na serwer i instalacją) niecałą godzinę. Przy czym musiałem robić wszystkie działy, również te, które tutaj już są porobione, bo przecież zmiany nie dotyczą każdego elementu forum. Fakt, że tutaj trzeba będzie jeszcze poprzenosić tematy, ale tym obiecałem, że ja się zajmę (i nadal obiecuję, za wyjątkiem najbliższej soboty i nocy z piątku na sobotę). Jako, że Dziadu, wywołałeś Carna niemal po imieniu, to nie wypada tematu zamykać zanim odpowie, ale w sumie to można było i w tamtym wątku tą dyskusję pociągnąć szczerbaty
« Ostatnia zmiana: 18.02.2009, 23:52:44 wysłane przez Evil » Zapisane
Carnagge
Administrator
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 19.02.2009, 21:44:07 »

Napisalem Wam, ze mam ostatni egazmin 20 lutego (piatek - czyli jutro) i sie ucze i za zmiany sie wezme po egzaminie. Dodatkowo w miedzy czasie wyszlo, ze na hostingu przekraczamy limity i musimy sie przeniesc na cos lepszego.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: