Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 10316 razy)

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #15 dnia: 19.10.2010, 21:20:24 »
Specjalnie wprowadziłem te masło maślane, żeby mnie przypadkiem nie oskarżono o wspieranie mojego zdania o wypowiedzi osób, które mogą "kreować złowrogą propagandę PO". To mój kumpel, student psychologii, patrzył na to tylko i wyłącznie pod kątem "medycznym". :)

Centaurus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #16 dnia: 19.10.2010, 23:21:44 »
To co miało miejsce dziś to wyraz niezadowolenia społecznego które wrasta z dnia na dzień,mi osobiście nie dobrze się robi jak słyszę że tu jest druga Irlandia,a moment później podnoszone są podatki bo kryzys....a zamiast zielonej wyspy to jest ona rzadka i brązowa
« Ostatnia zmiana: 20.10.2010, 04:18:54 wysłana przez Centaurus »

Przemek_07

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • PEGASUS jest moim hobby a nie musem ;)
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #17 dnia: 19.10.2010, 23:43:12 »



Tyle co mam do powiedzenia w temacie polskiej polityki.
« Ostatnia zmiana: 19.10.2010, 23:46:14 wysłana przez Przemek_07 »

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #18 dnia: 20.10.2010, 11:14:51 »
No tak. Najlepiej jest nie zwracać uwagi i nie interesować się. Bo szkoda nerwów. Za PiS'em nie jestem ani za Platformą. Niech się nawzajem powybijają i będzie troszkę spokoju.
Moim faworytem od wielu lat jest Janusz Korwin Mikke :D (głosuję na niego podczas każdych wyborów w których startuje).



Bo choć czasem z rzadka zdarzy mu się palnąć jakąś głupawkę (a komu się nie zdarza??) to gość gada z sensem i większość rzeczy które przewiduje - sprawdzają się. Popieram też dużą część jego poglądów.
... i teraz czekam aż spadnie na mnie grad nieprzychylnych postów :D

Doolo

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 356
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #19 dnia: 20.10.2010, 12:01:21 »
Korwin wymiata, też na niego często głosuję :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #20 dnia: 20.10.2010, 15:07:11 »
A mnie wgniótł w fotel jego artykuł w prasie lokalnej, gdzie napisał, że "wyzyskiwany pracownik to szczęśliwy pracownik". No i występ w programie, gdzie obsmarowywał (i słusznie!) zwolenników globalnego ocieplenia, ale przy dowodzeniu mu umknął fakt, że Antarktyda jest lądolodem. Ups. Mała pomyłka :)

"Zalegalizuję wszystko i zwiększę wydatki na wszystko" - takimi jawią mi się jego poglądy. Mówi wiele mądrych rzeczy, ale nie widzę u niego żadnej wizji rządzenia państwem.

Centaurus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #21 dnia: 20.10.2010, 16:33:30 »
Widziałem spot wyborczy Korwina na ostanie wybory prezydenckie w którym mówi o obniżeniu kosztów pracy,chyba najmądrzejszy spot wyborczy jaki kiedy kiedykolwiek widziałem.Samo obniżenie kosztów zusów srósow i innych  opłat dużo by zmieniło,i jak by nie było Korwin nie jest z chlewa obecnie rządzących

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #22 dnia: 20.10.2010, 17:00:52 »
Z Korwinem problem jest taki, że wielu jego zwolenników nie poszło na wybory bo "nie było sensu i tak nie wygra". Inni mimo przekonań zagłosowało inaczej z tego samego powodu... dlaczego ludzie najpierw marudzą że państwo jest źle rządzone a jednocześnie albo nie głosują na tego kogo chcą albo w ogóle nie idą na wybory ? Dla większości wybory na prezydenta ograniczały się do "Kaczyński VS Komorowski" - jak dla mnie bezsens. Prawda, że obaj panowie mieli największe szanse zwycięstwa ale przecież nie powinno się milczeć w takich sprawach tylko wyrazić swoje zdanie głosując na kogoś kogo się popiera. Gdyby 90% Polaków zagłosowało naprawdę według własnych poglądów to nie byłbym taki pewien czy Bronisław Komorowski byłby teraz prezydentem.

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #23 dnia: 20.10.2010, 17:14:24 »
Seba tez glosuje na Korwina :) w razie w przyjmiemy na klate te nieprzychyle opinie.
Lepszy Koriwn niz Kaczozaurusss Rex :P bez urazy

nox

  • FrankAndStein
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #24 dnia: 20.10.2010, 18:53:54 »
Ja bardzo lubię "Mikusia" ( JKM), ale jednak bardziej wolę Marka Jurka.

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #25 dnia: 20.10.2010, 21:15:57 »
Cytuj
Lepszy Koriwn niz Kaczozaurusss Rex J�zyk bez urazy

No to już wiemy czemu nasz mądry premier wysyłał archeologów na miejsce katastrofy w Smoleńsku.

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #26 dnia: 21.10.2010, 21:07:55 »
Szczerze, to po dzisiejszych rozmowach o polityce z mym ojcem, doszliśmy do wspólnego wniosku, że lepiej, jakby w przyszłych wyborach parlamentarnych do sejmu zamiast PiS dostało się właśnie UPR. Przynajmniej poprawiłby nam się język politycznej debaty, a nie ciągłe bezpodstawne argumentowanie wszystkich swoich posunięć politykom nienawiści. Być może nawet ze skrzyżowania tak skrajnych stanowisk, wynikło by coś dobrego dla naszego narodu.

A do moich źródeł informacji bieżącej zaliczam Radio Maryja (serio), Tefauen i parę portali informacyjnych w sieci. Dzięki tym zgoła skrajnym informacjodawcom mam w miarę obiektywny obraz rzeczywistości.

I co następuje mogę powiedzieć: Jarek dostał oględnie mówiąc na łeb, powinno się go usunąć ze sceny politycznej. On swymi wypowiedziami namawia do anarchii.

Korwin mnie odrzuca swymi poglądami i sposobem odnoszenia się do innych. Choćby wspomnieć pamiętną debatę "Ja w przeciwieństwie do księdza jestem katolikiem".

Cieszę się, bo podobno tuż po mojej osiemnastce mają być wybory samorządowe. Może się na nie załapie. :)

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #27 dnia: 21.10.2010, 22:18:22 »
Ja po tym co widze slysze czytam , chyba centralnie od góry do dołu lage położe na wybory :!: i mam cichą nadzieje ze ktos wreszcie w tym kraju przejrzy na oczy i moze kiedys bedzie inaczej no za 175 lat i nie mówcie że jak nie pójdziesz to się nie zmieni tu nie ma po co chodzić zawsze jest wybór zła od zła mniejszego :( może generalizuje ale tak to czuje od lat :angry:
« Ostatnia zmiana: 21.10.2010, 22:20:24 wysłana przez YAHHA »

Dred

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #28 dnia: 21.10.2010, 22:29:11 »
Możesz w ramach rozgoryczenia wrzucić pustą kartę wyborczą w ramach protestu.

Bo wiesz, jak znowu będziesz narzekał na rządzących, to właściwie Ty nie będziesz miał prawa do narzekań. W końcu nie uczestniczyłeś w wyborachm

YAHHA

  • Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 302
  • WAKE UP BITCH
    • Zobacz profil
Odp: Polityka
« Odpowiedź #29 dnia: 21.10.2010, 23:19:17 »
Możesz w ramach rozgoryczenia wrzucić pustą kartę wyborczą w ramach protestu.

Bo wiesz, jak znowu będziesz narzekał na rządzących, to właściwie Ty nie będziesz miał prawa do narzekań. W końcu nie uczestniczyłeś w wyborachm

wiesz co z całym szcunkiem ale schowaj sobie w kieszeń tekst w stylu nie bedziesz miał prawa do narzekań pożyjesz dłużej to zrozumiesz !!! ale dzieki za opinie , a co do wlozenia pustej kartki preferuje kazdemu dac szanse lepiej wyglada i dopisek J...Ć PEACE