18.12.2018, 17:46:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegazowa nowomowa :)  (Przeczytany 49598 razy)
gararz
Stały bywalec PG

« : 13.02.2009, 15:16:10 »

Każdy kto miał styczność z pegasusem i "kasetami" z targu nie raz i nie dwa trafił na grę w japońskiej wersji językowej.
Jak wiadomo znaczna większość naszego społeczeństwa po japońskiemu ni hu-hu Język, więc sporo gier i ich bohaterów doczekało się podwórkowych nazw.

U mnie np. goal3 doczekał się nazwy brutal soccer albo czubasa. W Nekketsu grał Kitazawa (zgadnijcie który to), a kapitan Kamerunu zyskał przydomek Okulares (bo takie wyłupiaste oczy miał Język ). Więcej muszę sobie przypomnieć...

A wy co powymyślaliście, przyznać się Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 13.02.2009, 15:16:10 »

dudekkk
Gość
« Odpowiedz #1 : 13.02.2009, 15:49:25 »

w Adventure Island na tego gnojka zawsze z bratem mówiłem ,,bobasek" Język
ania19
Gość
« Odpowiedz #2 : 13.02.2009, 19:05:31 »

Ja na Mario mówiłam "Mario" - niesamowite, nie? o.O
Evil
Gość
« Odpowiedz #3 : 13.02.2009, 19:08:33 »

Ja na Mario mówiłam "Mario" - niesamowite, nie? o.O

Fakt, to, że mówiłaś jest dosyć niesamowite Chichot

Kurde, ale mi Cię brakowało na forum Uśmiech nie mogłem się przed spamem powstrzymać, wybaczcie wszyscy Język
ania19
Gość
« Odpowiedz #4 : 13.02.2009, 19:10:06 »

Nie popuść Chichot

[Evil] za późno... ;<
« Ostatnia zmiana: 13.02.2009, 19:13:56 wysłane przez Evil » Zapisane
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 13.02.2009, 20:03:31 »

ja też na goal 3 mówiłem czubasa, a w zasadzie tshubasa. prawie każde... coś z prawie każdej gry ma własną nazwę, nie tylko z japońskich kardridży
dudekkk
Gość
« Odpowiedz #6 : 13.02.2009, 20:53:26 »

w Contrze na niebieskiego mówiłem Rambo a na czerwonego Alex (albo odwrotnie jakoś tak )DuĹźy uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #7 : 13.02.2009, 21:00:50 »

w contrze wszysko miało swoją nazwę, a niektore żeczy nawet po kilka, np M to był karabin maszynowy, malina albo kulki.
Lecho1523
Stały bywalec PG

Pozdro forum 2012 :)

« Odpowiedz #8 : 13.02.2009, 21:51:36 »

Ja to w Contrze miałem dużo nazw na czerwonego mówiłem Rambo szczerbaty, A na battletoads mówiliśmy z kumplami "Żaba" innej nazwy nie znliśmy(ulubiona moja gra z dzieciństwa) na Tecmo Wrestling mówiłem "zapasy" i ogólnie dużo tego było.

Na forum jak i w świecie kultowej konsoli aktywny do drugiej połowy 2009 r.
Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 14.02.2009, 11:49:01 »

jejku ja to pamiętam jak mój brat spisywał nazwiska członków reprezentacji narodowych i robiło się mistrzostwa świata w Tecmo World Cup. 2 zawodników + trzeci komentator co czytał nazwiska z kartki i bawił się w szaranowicza
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 15.02.2009, 14:13:46 »

jejku ja to pamiętam jak mój brat spisywał nazwiska członków reprezentacji narodowych i robiło się mistrzostwa świata w Tecmo World Cup. 2 zawodników + trzeci komentator co czytał nazwiska z kartki i bawił się w szaranowicza

hahaha Duży uśmiech

Dość zbędna informacja Mrugnięcie

Ja to w młodości w nogę najczęściej grałem z piłek w goal 3 albo Goal 2(jak dla mnie najlepsza piłka na pegasa) i mówiłem z kolegami na to fifa 96(bo tak pisało na cartridge Język )

Miło wspominam okres tutaj i życzę powodzenia w dalszym istnieniu forum. Czasami z chęcią bym wrócił ale to już nie ten klimat, inni ludzie a i ja wyszedłem z wprawy i większość tego co wiedziałem już zostało zapomniane.
PegazusMaster
Gość
« Odpowiedz #11 : 18.02.2009, 13:39:34 »

Kardridże od ruskich - Kinder Niespodzianki.

hahaha Duży uśmiech
[/quote]

Hahaha.
Lecho1523
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #12 : 18.02.2009, 14:01:23 »

Kardridże od ruskich - Kinder Niespodzianki.

Dokładnie tak DuĹźy uśmiech oj ile razy dałem się na to nabrać ;/ największą wpadką była dyskietka na której był james bond i pisało Dead Fox włączam a tam Chip and daile ;> Ale częsciej natrafiałem na takie coś że pisało Contra ale były narysowane pokemony albo inaczej, ale na to chyba każdy trafiał ale przynajmniej gry były takie jak było napisane a nie... ;/

dudekkk
Gość
« Odpowiedz #13 : 18.02.2009, 14:13:24 »

A ja na tej grze klik w wersji Mario mówiłem na gościa Mario młotek Język;D
potak
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #14 : 18.02.2009, 22:02:12 »

najdziwniejsza nazwa to byla na kick mastera, cale osiedle mowilo na niego "piaskowy dziadek".. do tej pory nie wiem o co chodziło.
Na goal 3 - kapitan tsubasa,
na nekketsu dunk heroes - koszykówka bez zasad
cos bylo na pewno jeszcze ale mam luki w pamieci:P

Nam strzelać nie kazano! Stara gwardia przeciw spamowi!
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8
  Drukuj  

Skocz do: