28.02.2020, 16:40:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: nieznane gry  (Przeczytany 308 razy)
gorial
Nowy użytkownik
*

« : 28.01.2020, 20:34:37 »

Witam. Przekopałem cały internet w celu znalezienia tytułów dosłownie 3 gier na pegasusa, których nigdzie nie pokazano.

1 gra z widokiem od góry na kwadratową planszę na której osiłek przesuwa skrzynki- gra typowo logiczna. swojego czasu często w to grałem- gra w stylu sokoban- ale miała swój niepowtarzalny klimat.

2 gra w której jeździmy na deskorolce, rzut izometryczny- jeździmy ciągle w jednym kierunku w kilku lokacjach omijamy pachołki, roboty drogowe itp.

3 gra cudo tutaj ciężko mi jest podać szczegóły ale była to gra zręcznościowa na 1 planszy. na planszy były zbudowane różne iukłady platform. chodziliśmy gostkiem który wyglądał jak kosmonauta. omijaliśmy przeszkody, uciekaliśmy  przed potworkami. w grze chodziło o zebranie wszystkich przedmiotów z planszy i udanie się do wyjścia. bardzo trudna i wymagająca gra zręcznościowa. jedyne co mi sie kojarzy to fruwająca wiedźma, która od czasu do czasu pojawiała się u góry ekranu

pojęcia nie mam jak te gry zlokalizować
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 28.01.2020, 20:34:37 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 28.01.2020, 21:04:33 »

1. Kilka produkcji będzie, na chwi.lę obecną mam we łbie tylko klona ze składanki Caltron 6 in 1.

2. Back to the future?

3. Ło nie wiem, ale skoro jeden ekran, to coś pokroju starszych produkcji, jak papaj czy Mario bros, tak?
gorial
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 28.01.2020, 21:20:12 »

1 tak chodziło o tę grę
2 gierka nie była z żadnego filmu- ot taka prosta deskorolka z tego co pamiętam to gostek na desce jechał sam - nie było możliwości zatrzymania się
3 już znalazłem- chodziło o JP ronny

dzięki za info
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 29.01.2020, 17:13:58 »

2. Ale zerknąłeś na YT, jak ta gra wygląda, czy nie? Chinole czesto podmienniali ekrany tytułowe w grach, więc to, że nie kojarzysz tytułu, nic nie zmienia.
VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : 30.01.2020, 07:26:05 »

Jeżeli te dwie znalezione gry to były produkcje z kartridża Asder 20 in 1, to ta trzecia może też - sprawdź Skate Boy, filmik: https://youtu.be/ht8u3fiXLdc?t=111
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: