15.12.2019, 09:33:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Szukam nazwy gry , rzut izometryczny na segmentowanego węza w 3d na szachownicy?  (Przeczytany 232 razy)
Snajper
Nowy użytkownik
*

« : 25.11.2019, 22:27:26 »

Jak w temacie szukam nazwy gry na gry z Pegasusa, niestety jeżeli chodzi o tą grę to mam szczątkową pamięć. Pamiętam jedynie że w trakcie gry, możliwe że przy bossie była walka z trójwymiarowym  wężem czy czymś takim w rzucie izometrycznym, wąż możliwe ze był zrobiony z segmentów a akcja działa się na szachownicy widzianej w rzucie izometrycznym.. wiem że opis nie jest jasny, nie pamiętam nawet o co w grze chodziło, pamiętam jedynie że gra była wciągająca  Mrugnięcie Zobaczymy czy coś się znajdzie
Ps. nie gra Snake Rattle 'n' Roll, gra o która mi chodzi toczyła się na czymś w rodzaju kwadratowej szachownicy widzianej w rzucie izometrycznym, wąż oddalał się i zbliżał zwiększając wielkość, była to gra czysto zręcznościowa
« Ostatnia zmiana: 25.11.2019, 23:00:23 wysłane przez Snajper » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 25.11.2019, 22:27:26 »

VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 26.11.2019, 19:39:59 »

Space Harrier, Attack Animal Gakuen, The 3-D Battles of World Runner; jeszcze kilka innych gier bylo takich pseudo 3d
Snajper
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 26.11.2019, 19:57:57 »

Space Harrier, Attack Animal Gakuen, The 3-D Battles of World Runner; jeszcze kilka innych gier bylo takich pseudo 3d
Dziękuję ślicznie, jak tylko tą nazwę zobaczyłem ,,The 3-D Battles of World Runner'' wiedziałem że to ta gra, nawet się dowiedziałem ze w grę można grac w okularach 3-D, trzeba jakieś upolować )Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 26.11.2019, 20:16:44 wysłane przez Snajper » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: