Autor Wątek: Hejeczka  (Przeczytany 3373 razy)

CLEOsia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Hejeczka
« dnia: 09.07.2019, 19:10:40 »
Witajcie. Jestem całkowicie nowa. Jako dzieciak grałam niejednokrotnie u rówieśników ale nie pamiętam na jakim modelu bo aż tak mnie to nie wciągnęło. Teraz zaczynam czuć temat ponownie bo miałam okazję popykać. Pytanie na początek. Co polecacie by kosztowo nie było najgorzej ale by sobie pograć w Mario oraz kilka innych? Granie na pececie przez emulatora już przestało mnie jarać.

Doniek87

  • Gość
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #1 dnia: 09.07.2019, 19:27:32 »
Cześć bardzo miło mi cię poznać. Jeśli chodzi o konsole jest na allegro model Famiclona HD z bezprzewodowymi kontrolerami jest całkiem spoko jeżeli chcesz grać na nowych telewizorach to myślę że to będzie całkiem spoko opcja cena takiego klona to około 160 złotych. Jeśli chcesz zainwestować w bardziej konkretny sprzęt to polecam Famicoma AV od Nintendo osobiście sam z takiego korzystam odpala większość nielicencjonowanych kartridży

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #2 dnia: 09.07.2019, 20:54:08 »
Ło, a pytanie, co Cię kręci? najbardziej kultowe modele? Najtańsze, bazarowe klony? Nowe wytwory z chin? Emulatory w minikomputerkach? Fanowskie modyfikacje? Jako mod tradycyjnie odeslę do założenia swojego tematu w dziale "konsole" lub przegrzebania istniejących. A, i witam.

CLEOsia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #3 dnia: 09.07.2019, 23:42:02 »
Powiem tak, trudno się grzebie w wątkach na telefonie więc jak znajdę chwilę to zajrzę z kompa (mobilny ze mnie ludek więc często robię coś w trasie jak na przykład dzisiaj). Chodzi mi o coś żeby móc pograć w każdej chwili a nie u kogoś przy okazji. Widzę przewija się mt777dx ale ceny na "allegroszu" różne. Dla kogoś, kto gra bo lubi a po prostu przypomniało mu się dzieciństwo nie jest potrzebne jakieś wow. Dzięki za radę, gdzieś tam się zawinę z tematem w innym wątku.

Hubert The All-Star 360

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #4 dnia: 16.07.2019, 17:29:43 »
Część wszystkim! właśnie się zalogowałam tutaj.  :) :D

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #5 dnia: 16.07.2019, 20:53:57 »
Hubret-zalogowałam? :D

krzysiobal

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 385
  • Naprawie pegasusa każdemu!
    • Zobacz profil
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #6 dnia: 16.07.2019, 20:59:45 »
Dobrze mówili, że jedyny skuteczny sposób na określenie płci męskiej to obecność chromosomu Y.

Doniek87

  • Gość
Odp: Hejeczka
« Odpowiedź #7 dnia: 17.07.2019, 17:39:20 »
No i gitara  ;)