Autor Wątek: Straszny upał  (Przeczytany 3729 razy)

Doniek87

  • Gość
Straszny upał
« dnia: 15.06.2019, 12:20:54 »
Cześć
Jako że jest strasznie gorąco człowiek na nic nie ma ochoty , myśli tylko o tym aby się w jaki kolwiek możliwy sposób trochę ochłodzić to i nie bardzo chce się grać. Jak wy retrogracze radzicie sobie w te upalne dni? I czy ogrywacie jakieś ciekawe tytuły czy może nie bardzo macie na to ochotę?

juhu07

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #1 dnia: 15.06.2019, 13:39:11 »
Mam rolety w oknach, w ciagu dnia mam zamkniete okno i opuszczone rolety, dzieki czemu temperatura w mieszkaniu jest znosna. Dodatkowo dziala wiatrak o srednicy 40 cm. Pograc mozna, ale w jakies lekkie, niestresujace gry. Zbyt goraco zeby grac w bardziej wymagajace tytuly.

Doniek87

  • Gość
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #2 dnia: 15.06.2019, 18:27:35 »
U mnie też wiatrak chodzi cały czas na trzecim biegu , a i tak jest masakra.

krzysiobal

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 386
  • Naprawie pegasusa każdemu!
    • Zobacz profil
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #3 dnia: 16.06.2019, 22:32:02 »
Sam wentylator w pokoju nie obniży temperatury, lepszym rozwiązaniem jest włączenie go na noc (przy otworzonym oknie) kiedy powietrze jest chłodniejsze.

Niestety przynajmniej u mnie komarów jest tyle, że jest to raczej pomysł samobójczy. Ściany w domu od tego gorąca się tak nagrzewają i to głownie one trzymają ciepło.

Polecam się przenieść na niższe kondygnacje (w piwnicy temperatura jest całkiem przyjemna) lub zainwestować w klimatyzator

juhu07

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #4 dnia: 17.06.2019, 06:11:57 »
Ja nawet nie pamietam jak wyglada komar... Odkad mieszkam w nowym miejscu to tych dziadow w ogole nie widuje.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #5 dnia: 17.06.2019, 19:44:38 »
A ja po prostu umieram z gorąca :F

Doniek87

  • Gość
Odp: Straszny upał
« Odpowiedź #6 dnia: 17.06.2019, 21:58:44 »
Tak komarów jest od groma w zasadzie to komarzyce kąsają tak wściekle bo to naturalna sprawa że samice to krwiopijcy 😉