24.08.2019, 16:13:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Najlepsze pady do Pegasusa  (Przeczytany 1922 razy)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 18.11.2018, 12:36:30 »

Krzyżak w tych padach ma precyzje podobną do obsługi smartfona w rękawicach snowboardowych. Do tego wieczne utrapienie czyli przyciski w kolejności AB zamiast BA
No właśnie ja pamiętam mój fioletowo-żółty ze względu na sporą precyzję owego D-pada. Więc albo trafiłem na lepszy egzemplarz, gdzie rozbieżność jakościowa nie zdziwi mnie ani trochę, albo sentyment trochę podbarwia wspomnienia, które nie były wcale takie różowe Uśmiech Trzeba będzie chyba oddać do naprawy i porównać 1:1. aha, zepsuty nie jest D-pad ani guziczki, tylko wtyczka, ale to nie wynika akurat z jakości pada - jako dzieciak urywałem kable hurtowo, nawet w oryginalnych od Playstation, ot, byłem bardzo ruchliwy przy graniu Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 18.11.2018, 12:36:30 »

krzysiobal
Stały bywalec PG

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #16 : 21.11.2018, 01:01:21 »

Własnie znalazłem u siebie trzy takie pady, co ciekawe - wszystkie są uszkodzone mechanicznie. W jednym wyrwany jest całkowicie krzyżak, w dwóch pozostałych  - jedna z czterech plastikowych łopatek od krzyżaka, która dociska gumkę jest odłamana, więc chyba to świadczy raczej o ich słabym wykonaniu.
alf
Użytkownik
*

« Odpowiedz #17 : 21.11.2018, 10:29:21 »

krzysiobal widze ze temat zmotywowal Cie do poszukiwań tych padów w swoich szafkach Chichot
Apropos tych bazarowych to za dzieciaka nie rozumialem po co robią tam tyle tych guzików skoro w grach wykorzystywane są właściwe tylko 2 Język

Jak dla mnie na razie numerem jeden jest oryginalny pad od NES Uśmiech
dendy_junior
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 05.01.2019, 15:26:07 »

To i ja napiszę coś odnośnie 2 kolorowych padów z klawiszami ABC X Y Z. Egzemplarz który mam firmowany jest jako Game Star. Pad może z pozoru wygląda jak pospolity bazarowiec dołączany niegdyś do wielu klonów, ale wystarczy wziąć go w dłonie żeby przekonać się że mamy do czynienia z czymś znacznie lepszym. Odudowa jest wykonana z grubego plastiku i jest dobrze spasowana, otwory na guziki mają niewielką tolerancję, tak że guziki nie kiwają się na boki. Przyciski wystają dość nisko a klik jest precyzyjny. Krzyżak chodzi niezbyt precyzyjnie ale to na 99% wina starych wyklikanych gumek. Podejrzewam że  sprzęt może mieć więcej niż 20 lat ale nie znam jego historii, nie był rozbierany i czyszczony.   Kabel  ma długość 140cm, razem z wtyczka 9 pin. Nie ma śladów aby kabel wtapiał się w plastik lub styropian jak to niegdyś bywało z ''czarnymi padami''. Mam 2 takie egze,mplarze jeden ma uszkodzony prawdopodobnie przewód, zostawię je sobie do renowacji. Z tego co wiem te pady są bardzo rzadkie.

alf
Użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 22.01.2019, 11:23:50 »

Przyciski A B C widze stylizowane sa troche na te od pada do Sega Saturn Uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 23.01.2019, 22:36:19 »

Tak, to samo rozłożenie jest w padach od Terminatora, a tam kształt padów to już kalka Segowych Uśmiech
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: