14.11.2018, 08:41:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Najlepsze platformówki na pegasusa  (Przeczytany 1052 razy)
TomasZzz
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #15 : 21.10.2018, 13:08:04 »

no jeszcze brakuje moim zdaniem SMB3
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 21.10.2018, 13:08:04 »

alf
Użytkownik
*

« Odpowiedz #16 : 22.10.2018, 14:25:12 »

No na razie mam niezły set tytułów na początek, dziękuje Wam!

Wczoraj po raz pierwszy w życiu odpalilłem w końcu NESa (wersja PAL). Jedyną grą jaką mam jest Super Mario więc siłą rzeczy włożyłem kartridż do konsoli, podłączyłem sprzęt kablem antenowym pod kineskop i na tv wybrałem opcję "szukaj / dostrojenie" Chichot

Omg jak miło powspominać te czasy kiedy z niecierpliwościa wypatrywało się wśród śniegu na tv tego pożądanego obrazu prezentującego nasze video czy pegazusa (^_^).

Generalnie w przeszłości miałem famiklona w formie popularnego Terminatora, który był średniej jakości, pady często się psuły więc kupowało się kolejne na rynku. Większość gier wydawała się irytująco trudna dlatego do dziś miałem wyrobione przeświadczenie że gry na pegaza należą do jednych z najtrudniejszych i najbardziej wymagających w porównaniu z innymi konsolami.

Jednak jak wczoraj złapałem za pada od NESa i ruszyłem Mario ... Od kopa doszedłem do World 5 - 3. Skakałem jak ryba w wodzie, unikałem, strzelałem, omijałem. Wszystko szło tak lekko i sprawnie. Aż sam byłem w szoku, bo nie grałem w tą gre kilkanaście lat a zapamiętałem ją jako "długą i trudną".
« Ostatnia zmiana: 08.11.2018, 22:17:29 wysłane przez Mcin » Zapisane
Jedrek85
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #17 : 31.10.2018, 18:48:45 »

Alf jeżeli zależy Ci tylko na graniu to polecam Krzysiocarta, ewentualnie tańsze "bazarowe" wersje w przeciwnym wypadku szykuj grubą kasę  DuĹźy uśmiech
alf
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 05.11.2018, 11:09:00 »

Spoko Chichot
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: