Autor Wątek: Sprzedawca na OLX bez pojęcia?  (Przeczytany 1683 razy)

Wioras

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Sprzedawca na OLX bez pojęcia?
« dnia: 26.06.2018, 08:28:41 »
Kurde, ale ostatnio Pegasusa IQ-502 na OLX znalazłem.. Koleś sprzedawał go w dobrym stanie za 250zł. Wszystko wydawało mi się normalne do momentu gdy zobaczyłem, że do zestawu dorzuca gry. Ja patrze a tam: wersja pudełkowa BIC Dizzy oraz MicroMachines...
Szok! Przez 3 dni probowałem się do gościa dodzwonic ale telefon nie odpowiadał... W końcu odebrał i powiedział, że już ktoś kupił. Przyznać się który to z Was? :) Masakra... Same gry były warte ponad 250zl a on cały zestaw za tyle pogonił... Gość chyba nie wiedział ile to jest warte

krupkowskii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca na OLX bez pojęcia?
« Odpowiedź #1 dnia: 26.06.2018, 09:47:38 »
W pudelkach mysle ze jednej gry bys za tyle nie kupil :-)

fakk3

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca na OLX bez pojęcia?
« Odpowiedź #2 dnia: 26.06.2018, 10:40:38 »
Na olx jest pełno trolli i oszustów. Nie sugeruj się tym, że ktoś za tyle wystawił i sprzedał. Równie dobrze czekał aż ktoś mu zaproponuje najwyższą kwotę lub po prostu sprawdzał ilu jest zapaleńców. Ja jakiś czas temu sam tak zrobiłem i po godzinie miałem 40 wiadomości od rożnych ludzi. Przebijali się nawet o własne kwoty (nawet jeśli im nie odpisałem). Niektórzy nawet próbowali mnie uświadomić (w momencie kiedy im odmówiłem) żeby nie sprzedawać tamtej osobie, bo to za tanio jest.

Mario1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca na OLX bez pojęcia?
« Odpowiedź #3 dnia: 27.07.2018, 14:24:25 »
czy tylko ja uważam, że na olx przesiaduje głównie patologia?

fakk3

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca na OLX bez pojęcia?
« Odpowiedź #4 dnia: 27.07.2018, 14:54:40 »
czy tylko ja uważam, że na olx przesiaduje głównie patologia?

Uwielbiam ogłoszenia gdzie w nazwie jest słowo "REZERWACJA" czyli ogłoszenie wisi tak długo aż jakiś jeleń da najwięcej.