24.06.2018, 05:27:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1254 razy)
Mischel
Nowy użytkownik
*

« : 27.11.2017, 15:47:21 »

Właśnie się zarejestrowałem. trafiłem tu po tym jak kumpel na strychu wynalazł taki sprzęt:

Nie ma toto żadnych oznaczeń i nie wiem co to jest. podobne trochę do Thompsonic, może kto zna ten model. Zasilacz który był w zestawie nie ma żadnych oznaczeń a po pomiarze miernik pokazuje 13,75V. Udało się wyczyścić i odpalić Uśmiech
Pozdrawiam
Michał
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 27.11.2017, 15:47:21 »

VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 27.11.2017, 20:06:33 »

Cześć. Obudowa i wszelkie nalepki są typowe i z zewnątrz konsola niczym charakterystycznym się nie wyróżnia, choć widzę że pady są "na stałe". Może coś więcej dałoby się napisać po zobaczeniu wnętrza.

Jaki natężenie daje ten zasilacz? Sekcja zasilania nie grzeje się zbytnio przy takim napięciu?
Mischel
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 28.11.2017, 09:18:07 »

O zasilaczu wiem tylko tyle że był w reklamówce z konsolą, nie ma oznaczeń, ma wymienioną wtyczkę i po zmierzeniu daje 13,75V. Nie wiem jak zmierzyć natężenie ale mam jeszcze taki zasilacz od rutera, po odwróceniu polaryzacji będzie ok? Na razie nie chodziła długo i nie zdążyła się nagrzać ale wiem że do pegasusów były zasilacze 9V.

Konsola w środku:

Jak do mnie trafiła była paskudnie brudna i zalana w środku, obudowę domyłem ale płytek w 100% nie udało mi się doczyścić, jeszcze przy tej operacji urwała się taśma łącząca płytki i trzeba było skracać i lutować.
Pady mają jakieś przełączniki które cholera wie do czego są Uśmiech
willy_poodle
Użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 28.11.2017, 18:35:37 »

Widać, że ma swoje lata. Z czasów gdy jeszcze coś było w środku.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #4 : 28.11.2017, 19:49:59 »

Witaj. Niepotrzebnie wrzuciłeś do wątku powitalnego temat twojej konsoli, bo robi się tutaj niepotrzebny burdel, nie mający nic wspólnego z powitaniem. Informacje na temat zasilacza do pegasusa znajdziesz w dziale konsole, który jest przypięty na górze.
Konsola wygląda na bardzo ciekawy model, a przełączniki na padach nad przyciskami B i A powinny służyć do przełączania na tryb Turbo.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mischel
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 28.11.2017, 21:18:47 »

Jasna sprawa, założę temat w dziale konsole. Temat o zasilaczach widziałem i przeglądałem nie mam tylko pewności co mam i czy zasilać tak samo jak inne pegasusy ale o tym już nie tu Uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 29.11.2017, 12:34:28 »

No to cześć! Fajne znalezisko. Słuchaj machbeda, dobrze na tym wyjdziesz Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: