Autor Wątek: Wotojcie  (Przeczytany 3388 razy)

DETT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Wotojcie
« dnia: 24.11.2017, 18:17:47 »
Tytuł zalatuje mową góralską, ale jestem z pomorza środkowego. ;)
Zarejestrowałem się na forum, bo niedawno, po naprawieniu PS2 naszło mnie na wskrzeszenie Pegasusa. Dostałem IQ-502 jako prezent pierwszkomunijny 22 lata temu. A że z natury jestem sentymentalny to nigdy nie przeszła mi nawet przez głowę myśl żeby Pegaza wyrzucić lub spieniężyć.
Głównie jestem tu w poszukiwaniu brakującego pada, może czasem kupie jakiegoś carta, bo akurat ich miałem dużo za dzieciaka, ale potem większość rozdałem. Zostały mi tylko 168in1, dwie Złote 5, Goal 3 i Contra Force. Chciałbym jeszcze upolować coś z serii o przygodach Kunio-kun'a i Golgo 13.

I za chorobę nie mogę wstawić swojego avatara.  ;D

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #1 dnia: 24.11.2017, 18:48:33 »
Witaj. Ale za Contra Force, to cię szanuję. Zostań na dłużej. ;D

willy_poodle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #2 dnia: 24.11.2017, 22:35:12 »
Ahoj, Panie Bobrze.

DETT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #3 dnia: 25.11.2017, 14:51:38 »
Witaj. Ale za Contra Force, to cię szanuję. Zostań na dłużej. ;D
A bardzo mi miło. :D Mam jeszcze SuperC i Hokej Nekketsu. No i jedną straganową składankę 4in1 z Taito Chase H.Q. - zhackowana na Monaco GrandPrix 2.

Będę na pewno zaglądać. Dopiero 22 lata po otrzymaniu Pegasusa dorobiłem się do niego pistoletu. :D Pocinam teraz tylko w Hogans Alley i Wild Gunman.

VertekS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #4 dnia: 25.11.2017, 15:38:12 »
Cześć, to ja szanuję za SuperC hehe. Golgo 13 są dwie części - czym ta gra się wyróżnia, że chcesz nabyć jedną z nich (którą?) lub obydwie?

DETT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #5 dnia: 25.11.2017, 18:23:12 »
Cześć, to ja szanuję za SuperC hehe. Golgo 13 są dwie części - czym ta gra się wyróżnia, że chcesz nabyć jedną z nich (którą?) lub obydwie?
Uwielbiałem to anime, bo to była wg. dorosłych "zwykła kreskówka", ale tak naprawdę to był brutalny serial sensacyjny z łóżkowymi momentami. Dla 10-11 latka to był czad. I został mi wielki sentyment to tego. Wtedy nawet nie wiedziałem, że na Pegasusa są gry z Golgo. Do dziś oglądam anime i jaram się niemal wszystkim co japońskie. Prócz kobiet, bo azjatki jakoś do mnie nie trafiają. ;) Samochody też uznaje tylko japońskie.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Wotojcie
« Odpowiedź #6 dnia: 26.11.2017, 12:12:11 »
Cześć, miłej zabawy!