16.10.2018, 01:49:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wotojcie  (Przeczytany 1564 razy)
DETT
Nowy użytkownik
*

« : 24.11.2017, 19:17:47 »

Tytuł zalatuje mową góralską, ale jestem z pomorza środkowego. Mrugnięcie
Zarejestrowałem się na forum, bo niedawno, po naprawieniu PS2 naszło mnie na wskrzeszenie Pegasusa. Dostałem IQ-502 jako prezent pierwszkomunijny 22 lata temu. A że z natury jestem sentymentalny to nigdy nie przeszła mi nawet przez głowę myśl żeby Pegaza wyrzucić lub spieniężyć.
Głównie jestem tu w poszukiwaniu brakującego pada, może czasem kupie jakiegoś carta, bo akurat ich miałem dużo za dzieciaka, ale potem większość rozdałem. Zostały mi tylko 168in1, dwie Złote 5, Goal 3 i Contra Force. Chciałbym jeszcze upolować coś z serii o przygodach Kunio-kun'a i Golgo 13.

I za chorobę nie mogę wstawić swojego avatara.  DuĹźy uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 24.11.2017, 19:17:47 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #1 : 24.11.2017, 19:48:33 »

Witaj. Ale za Contra Force, to cię szanuję. Zostań na dłużej. DuĹźy uśmiech

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
willy_poodle
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 24.11.2017, 23:35:12 »

Ahoj, Panie Bobrze.
DETT
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 25.11.2017, 15:51:38 »

Witaj. Ale za Contra Force, to cię szanuję. Zostań na dłużej. DuĹźy uśmiech
A bardzo mi miło. Chichot Mam jeszcze SuperC i Hokej Nekketsu. No i jedną straganową składankę 4in1 z Taito Chase H.Q. - zhackowana na Monaco GrandPrix 2.

Będę na pewno zaglądać. Dopiero 22 lata po otrzymaniu Pegasusa dorobiłem się do niego pistoletu. Chichot Pocinam teraz tylko w Hogans Alley i Wild Gunman.
VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : 25.11.2017, 16:38:12 »

Cześć, to ja szanuję za SuperC hehe. Golgo 13 są dwie części - czym ta gra się wyróżnia, że chcesz nabyć jedną z nich (którą?) lub obydwie?
DETT
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 25.11.2017, 19:23:12 »

Cześć, to ja szanuję za SuperC hehe. Golgo 13 są dwie części - czym ta gra się wyróżnia, że chcesz nabyć jedną z nich (którą?) lub obydwie?
Uwielbiałem to anime, bo to była wg. dorosłych "zwykła kreskówka", ale tak naprawdę to był brutalny serial sensacyjny z łóżkowymi momentami. Dla 10-11 latka to był czad. I został mi wielki sentyment to tego. Wtedy nawet nie wiedziałem, że na Pegasusa są gry z Golgo. Do dziś oglądam anime i jaram się niemal wszystkim co japońskie. Prócz kobiet, bo azjatki jakoś do mnie nie trafiają. Mrugnięcie Samochody też uznaje tylko japońskie.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #6 : 26.11.2017, 13:12:11 »

Cześć, miłej zabawy!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: