23.10.2018, 05:39:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Szukam dwóch gier  (Przeczytany 1551 razy)
xnd
Nowy użytkownik
*

« : 22.10.2017, 19:50:56 »

Witam , serdecznie , kiedyś miałem grę o wyścigach , startowało się w wyścigach , za wygrana dostawało się pieniądze, potem można było spróbować szczęścia na automatach, za wygrane pieniądze można było tuningować swoja brykę i startować dalej w wyścigach , znacie nazwę tej gry ?

Druga gra to składanka, dawno temu chyba w 94 miałem pegazusa stylizowanego na SNES , była w nim zamontowana (w konsoli ) składanka na której było: ice climber, battle, city, kaczki tetris, galaxian i inne (których już nie pamiętam) , wie ktoś co to była za składanka ?
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 22.10.2017, 19:50:56 »

chager01
Gość
« Odpowiedz #1 : 22.10.2017, 20:41:51 »

Co do wyścigów przychodzi mi na myśl Race America, ale nie przypominam żeby tam grało się na automatach, w każdym razie tuningowanie aut występowało.
Też miałem takiego pegasusa wzorowanego na snesa. Ale miałem inną składankę "wbudowaną". Nie wiem czy to była oryginalna płytka  czy może ktoś ją podmienił. Składanek różnych wyszło mnóstwo, z tych gier co wymieniłeś to często one pojawiają się na różnych składankach.
krzysiobal
Aktywny użytkownik

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #2 : 22.10.2017, 22:36:58 »

Witam , serdecznie , kiedyś miałem grę o wyścigach , startowało się w wyścigach , za wygrana dostawało się pieniądze, potem można było spróbować szczęścia na automatach, za wygrane pieniądze można było tuningować swoja brykę i startować dalej w wyścigach , znacie nazwę tej gry ?
Formula 1 - Built to win

Druga gra to składanka, dawno temu chyba w 94 miałem pegazusa stylizowanego na SNES , była w nim zamontowana (w konsoli ) składanka na której było: ice climber, battle, city, kaczki tetris, galaxian i inne (których już nie pamiętam) , wie ktoś co to była za składanka ?
150 in 1
chager01
Gość
« Odpowiedz #3 : 23.10.2017, 07:03:25 »

150 in 1

Czy ta składanka oryginalnie była załączana do każdego/większości SP60?
xnd
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 23.10.2017, 17:55:58 »

Dziękuję za odpowiedzi , bardzo możliwe ze to te gry.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: