21.08.2018, 03:48:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Shean poszukuje  (Przeczytany 991 razy)
sheanheavel
Użytkownik
*

« : 14.10.2017, 12:23:31 »

Witam,

Mianowicie chcę swoją starą kolekcję zebrać (starą sprzedałem za gówniarza a teraz żal i ból dupy do siebie ze piwo było wtedy ważniejsze). Bardziej jakieś okazy do kolekcji niż do popykania w wolnym czasie Mrugnięcie

- G.I. Joe
- G.I. Joe II
- Adventure Island I
- Adventure Island II
- Adventure Island III
- Adventure Island IV
- Blaster Master (akurat z tym to chociaż do popykania bo wątpię żeby ktoś miał kolekcjonera na sprzedaż, a jak macie to trzymajcie i nigdy nie sprzedajcie nikomu bo gra jedna z najsztosów),
- Flinstones
- Flinstones II

Listę będę uzupełniał w miarę czasu i pieniędzy możliwych do nabycia tychże skarbów, 

Poszukuję też dwóch czarnych boxów po cartach. Moga być puste.

Ani bogaty z domu, ani obecnie więc proszę o normalne ceny i propozycje. Chętnie się też dogadam Mrugnięcie

Propozycję poproszę wysyłać na Priv
« Ostatnia zmiana: 24.10.2017, 10:52:56 wysłane przez sheanheavel » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 14.10.2017, 12:23:31 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #1 : 14.10.2017, 16:45:52 »

A co to są normalne ceny? Sprecyzuj.

Poza tym np za grę The Flintstones Surprise at Dinosaur Peak zapłaciłem w dawnych czasach coś koło 100zł w licytacji, kiedy ceny nie były jeszcze tak chore, jak teraz, ta gra od zawsze ma wysoką wartość, o ile się pojawia. Pozostałe gry, które wymieniłeś też do często spotykanych i tanich już nie należą. Także przyszykuj sobie kasę od 35zł w górę, za sztukę. Chociaż Adventure Island 1 i 2 można taniej znaleźć zapewne. Na resztę bym nie liczył.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
sheanheavel
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 14.10.2017, 17:03:50 »

Jestem świadom ceny  The Flintstones Surprise at Dinosaur Peak dlatego dałem tylko jedną z gier z których poszukuję póki co z aż tak drogich (150 jest dla mnie optymalne). Jeżeli masz coś z listy za 35 (oprócz adv island I) to biorę bez targowania Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 14.10.2017, 17:07:23 wysłane przez sheanheavel » Zapisane
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #3 : 14.10.2017, 18:58:19 »

Nie mam nic na sprzedaż. Chciałem tylko, żebyś sprecyzował swoje oczekiwania cenowe, wtedy bardziej zainteresujesz potencjalnego sprzedawcę.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
sheanheavel
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 24.10.2017, 10:53:02 »

Up Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: