Autor Wątek: pudełka na gry  (Przeczytany 2125 razy)

krupkowskii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
pudełka na gry
« dnia: 06.10.2017, 13:49:55 »
Witam czy byłby ktoś zainteresowany zakupem takich pudełek na kartridże z eBaya ?? Pudełka są od Segi ale idealnie pasują na cartridge do pegasusa gdyż firma Ages produkująca złote 5 wykorzystała właśnie pudełka od segi. Podaje link
http://www.ebay.com/itm/3Pcs-Empty-Replacement-Game-Clam-Shell-Boxes-Cases-For-Sega-Genesis-Cartridge-/262213304617?hash=item3d0d218129:g:-4cAAOSwHPlWgXeQ
« Ostatnia zmiana: 06.10.2017, 15:07:42 wysłana przez krupkowskii »

sheanheavel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #1 dnia: 06.10.2017, 18:53:10 »
Kolego rozumiem ceny ebaya, ale na allegro najtańszą grę właśnie z pudłem za 25 zł ogarniesz...

TomasZzz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #2 dnia: 06.10.2017, 18:56:10 »
Zaraz będzie wysyp boxowych złotych piątek  :D

Oby ten wątek nie podpatrzyli pewne osobniki z OLX  ;D

chager01

  • Gość
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #3 dnia: 06.10.2017, 19:11:23 »

Oby ten wątek nie podpatrzyli pewne osobniki z OLX  ;D
Kogo masz na myśli?

sheanheavel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #4 dnia: 07.10.2017, 19:51:47 »
też trzymam kciuki, w szczególności Gościu który próbuje na olxie sprzedać złotą czwórkę z drukowanym Labelem :P

chager01

  • Gość
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #5 dnia: 07.10.2017, 20:39:03 »
też trzymam kciuki, w szczególności Gościu który próbuje na olxie sprzedać złotą czwórkę z drukowanym Labelem :P

Heh pewnie masz na myśli tego idiotę z Tarnobrzega. On już kilka osobom z forum zalazł za skórę. On ode mnie kupił parę kartridży. Ostatnio wygrał u mnie 3 licytacje, niestety po 3 tygodniach nie doczekałem się wpłaty. Pisał żebym wystawił więcej kartridży, bo taniej wyjdzie wysyłka. Niestety zazwyczaj licytował do 4-5 zł, więc zawsze został przebijany. Sprawę zgłosiłem do allegro, oczywiście mnie poparli więc dostałem zwrot prowizji. Kartridże wystawiłem jeszcze raz, więc napsiał do mnie że to są jego carty, bo przecież wygrał licytacje (oczywiście pisząc to w swoim "polskim" języku. Napisałem mu co i jak. to zwyzywał mnie od zasrańców, ciot itp. Oraz że już nigdy u mnie nie zalicytuje ( i całe szczęście, chociaż i tak zablokowałem jego dwa konta, więc nie ma możliwości z nich licytowania u mnie).
Koleś zaczął mnie wkurzać, bo często wycofywał się z licytacji. On by chciał kupować kartridże za grosze a sprzedawać  z dużym zyskiem. Rozbrajają mnie jego aukcje z kartridżami które labele mają wycięte z jakiś gazet.

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #6 dnia: 07.10.2017, 20:54:41 »
Oooo Chager01 se uważaj bo to mój imiennik jest i se u mnie przeje...iesz se na całego haha. Q***%% mać Ty Niedoje...any Idi....to, jakby to powiedział nasz kolega haha
A tak poważnie, na czym tu robić biznes??? kupić u mnie bazarowego karta za 12 zeta + jakiś tam koszt wysyłki i wystawić za 18 pln na Alledrogo???? Jak się uda opchnąć za pierwszym wystawieniem aukcji to pewnie z 50 groszy profitu będzie  ;D  Wow, gość zostanie milionerem  :F

chager01

  • Gość
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #7 dnia: 07.10.2017, 21:10:19 »
Ja go znam pod imieniem Sławomir, bo jedną paczkę kartridży do niego wysłałem. W tyg kartridż Dizzy który kupił u mnie za jakieś 180 zł i teraz wystawił go za 250 zł. Wdług niego to jest bardzo dobry interes. No cóż mnie to Dizzy kosztowało dokładnie 30 zł, a zarobiłem na nim na czysto prawie 140 zł. Na szczęście koleś się na mnie obraził i już nigdy u mnie nie zalicytuje (mam nadzieję że to się spełni, bo dwa jego konta na allegro zablokowałem, ale zostało jeszcze jedno). Koleś kupuje carty z konta Wolfenstein22, a sprzedaje z konta patisha92. Widać że część pozytywów sam sobie nabił, bo przecież nikt inny tylko on może taką wystawić ocenę:"Szybka wysypka, bezproblemowo transakcja! Polecam!" Polecam!"

TomasZzz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #8 dnia: 07.10.2017, 21:25:02 »
@chager01
A jeszcze niedawno pisałeś, że go nie będziesz banować póki płaci - to teraz się zemściło  ;D

Znajomy z OLX chciał sprzedać MicroMachines i pan oryginalny zaraz do niego napisał. Ostatecznie nie obyło się bez wyzwisk jak zwykle :D

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #9 dnia: 07.10.2017, 23:14:07 »
Zbaczając z tematu, jak reszta. Napiszcie zbiorową skargę do allegro na tego analfabetę, niech go allegro zablokuje i będzie z głowy.

chager01

  • Gość
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #10 dnia: 08.10.2017, 04:19:17 »
@chager01
A jeszcze niedawno pisałeś, że go nie będziesz banować póki płaci - to teraz się zemściło  ;D


Nie wiem czy się zemściło, bo nic nie straciłem. Na allegro do tej pory zachowywał się wobec mnie w porządku, za to na olx jak to on ma w zwyczaju zwyzywał mnie. Ale pewnie nie wiedział że ze mną pisze. Ja z początku też nie wiedziałem z kim mam do czynienia. W każdym razie koleś ma coraz więcej wrogów i niedługo nikt z nim nie będzie ubijał interesów.

sheanheavel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #11 dnia: 08.10.2017, 12:38:46 »
Już kilka razy do niego się odzywałem z zapytaniem o oryginalność Cartów. Charger01 jak masz w takich cenach Bica jakiegoś to co się nie odzywasz a forum... :P

chager01

  • Gość
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #12 dnia: 08.10.2017, 13:31:35 »
Już kilka razy do niego się odzywałem z zapytaniem o oryginalność Cartów. Charger01 jak masz w takich cenach Bica jakiegoś to co się nie odzywasz a forum... :P
Jak zamieszczałem na forum informacje że chcę sprzedać jakieś kartridże to nie było odzewu. Dopiero jak carty trafiły na allegro, to część osób się obudziła. Zresztą nie wiem czy 180 zł to tanio, bo na forum najlepszą ofertę jaką dostałem na tego dizzy to 130 zł

jhosef

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #13 dnia: 13.10.2017, 08:56:07 »
Ja swego czasu chciałem je kupić ale jakoś się zmusić nie mogłem. Potrzebuję do Segi. Później znalazłem na Ali chyba 10 sztuk za około 20 dolarów.

krupkowskii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: pudełka na gry
« Odpowiedź #14 dnia: 13.10.2017, 18:56:46 »
te pudełka z aliexpres sa bardzo słabej jakosci, z ebaya sa lepsze.