Autor Wątek: 168 in 1, 5 in 1 Quattro i inne - odświeżone labele / etykietki do cartów  (Przeczytany 11440 razy)

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Witam!

Na wstępie przywitam się bo nie udzielałem się tutaj jeszcze. Pegasusem interesuję się od wczesnych lat 90 (miałem kiedyś 2 szt.). Ostatnio kupiłem IQ 502, aby wrócić do tamtych lat i z zamiarem zdobycia paru cartów i brakującej etykietki do 168 in 1 w mojej kolekcji postanowiłem stworzyć nowy label w przyzwoitej jakości. Z racji na zawód jaki wykonuję (grafik), poszło sprawnie.

Dla chętnych zamieszczam plik. Na pewno przyda się również innym. Czekam na opinie.

168 in 1 V.2 (03.10.2017) - 72dpi:


(PPM, otwórz grafikę w nowej karcie)

168 in 1 - tył V.1 (03.10.2017) - 72dpi:


(PPM, otwórz grafikę w nowej karcie)

INNE reprodukcje

Więcej - http://www.radekjakubiak.com/pegasus/ [nofollow]
« Ostatnia zmiana: 22.03.2018, 20:49:23 wysłana przez Mcin »

chager01

  • Gość
Odp: 168 in 1 - odświeżony label / etykietka do carta
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2017, 10:58:39 »
jak udało Ci się zaokrąglić te rogi?

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: 168 in 1 - odświeżony label / etykietka do carta
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2017, 11:19:17 »
To projekt poglądowy - grafika nałożona w Photoshopie. Natomiast jeśli chodzi o realizację wydruku to mam taki pomysł:

1. Wycinka nożykiem do papieru lub nożyczkami.
2. Laserowa wycinka przy wydruku w drukarni (opłacalny przy dużej ilości). Wtedy jest to sposób najbardziej precyzyjny.

chager01

  • Gość
A potrafiłbyś zrobić/odnowić logo na grę Eliminator Boat Duel? Bo mam kartridż, ale ze zniszczoną etykietą.

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Jesteś w stanie podesłać zdjęcie lub skan?


radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Zrobione:

Eliminator Boat Duel V.1 (26.09.2017) - 72dpi:

« Ostatnia zmiana: 26.09.2017, 15:54:16 wysłana przez radq »

chager01

  • Gość
Dzięki, będę miał ładną etykietę. Sorry, że zawracam głowę ale dałbyś jeszcze radę zamieścić tu projekt kartridża Rockin Kats?
Chciałbym żeby był jak najbardziej podobny do tego:
http://carts.emunes.pl/albums/userpics/10011/ny_nyankies.jpg

pshq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Świetna robota!!! :)

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Dzięki za opinię pshq! Spoko zrobię Rockin Kats. Fajnie by było zrobić jak najwięcej, aby zachować dla przyszłych pokoleń kawałku historii. ;)

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Fajne, fajne :> Po zobaczeniu Twojego 168 in 1 miałem wątpliwości, jak to wyglądało w oryginale ;) Nie spodziewałbym się miliona zamówień, bo jednak ludzie w tym gronie cenią jak najwyższą zgodność z oryginałem... Ja też należę do tych sentymentalnych, a 168 in 1 to dla mnie punkt główny wspomnień z tamtych czasów. Ale na reprodukcje fajny... może powstrzyma co niektórych cwaniaków od skupowania gier z odnawianym labelem i sprzedawania jako 100% oryginał :>

Z rzeczy estetycznych, 'przyciemniłbym' minimalnie etykietę do 168 in 1. Bliższa oryginałowi będzie. I ja w ogóle jestem ciemnolubny.

chager01

  • Gość
Tak jak napisał Mcin na pewno przyda się odnowiona etykieta 168in1. Gdyż wiele cartów nie przetrwało próby czasu i etykiety uległy zniszczeniu.

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
@Mcin, dzięki za cenną uwagę ;) Wszystkie nowe labele będę wrzucał na moją stronę - http://www.radq.stronazen.pl/dl/pegasus/ [nofollow]

chager01

  • Gość
Coś widzę że zapał osłabł. Sprawdzam co jakiś czas stronę, a etykiet nie przybywa;)

radq

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Etam osłabł. Po prostu życie codzienne. Pojawią się za jakiś czas....