22.06.2018, 13:19:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: "Mariopodobna gra"  (Przeczytany 1798 razy)
Keinoob
Nowy użytkownik
*

« : 12.04.2017, 20:00:21 »

Witam
Mam problem ze znalezieniem jednej gry własnie przez to ze była taka "mariopodobna" z tą róznicą ze postać jak sie poruszamy (twarz miała taką sama jak mario) miala białe ubranie i mogła strzelać w przeciwników 3 pionowo ustawionymi kropkami
gra zaczyna sie jak do naszej postaci przylatuje liścik od księżniczki która bodajże została porwana a my musimy ja uratować,tutaj też widzimy ze jak nasz mariopodobny bohater nie ma swojej czapki to mial kucyk ale też tego nie jestem pewny
na końcu prawie każdego poziomu(lub prawie każdego) czekał nas boss,w drugim poziomie gry (był to bodajże poziom wodny) trzeba było pokonać takiego niebieskiego gościa z trójzębem a po przejciu tamtego poziomu czekało nas zbijanie 3 białych balonów za które mogły dać nam jakieś rózne bonusy np. przebranie stroju bohatera na czerwono lub ogniste pociski)

był tam róznież poziom gdzie bossem był taki gość z wielkim młotem i zeby mozna było mu zadać obrażenia należalo atakować go od pleców

potem był taki poziom "piaszczysty" w którym musieliśmy skakać po piasku bo inaczej zapadaliśmy sie ale niestety nie pamietam co dalej bylo w tym poziome

a nastepny był taki poziom lodowy ale jego nie przeszedłem bo utknąłem w jakimśtam punkcie
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 12.04.2017, 20:00:21 »

TommyTree
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : 14.04.2017, 02:05:59 »

Hack znany jako Super Mario 14?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: