Autor Wątek: Złota 4 - jak zapisać?  (Przeczytany 1811 razy)

Szatar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Złota 4 - jak zapisać?
« dnia: 11.03.2017, 18:37:45 »
Witam. Właśnie włączyłem sobie złotą czwórkę i po porażce pojawiła się możliwość zapisania gry, więc wpisałem imię i potwierdziłem. Potem znalazłem się w rankingu. Jednak po wyłączeniu gry i po kolejnej partii zobaczyłem, że w rankingu nie ma mojego wcześniejszego wyniku. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy da się trwale zapisać swój wynik?

2. Czy ranking istnieje tylko po to by zapisać bieżący wynik?

3. Jak zapisać grę by zrobić to trwale, a po następnym włączeniu w rankingu były wcześniejsze rezultaty?:>

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Złota 4 - jak zapisać?
« Odpowiedź #1 dnia: 11.03.2017, 19:28:24 »
Musisz sobie zdjęcie zrobić, albo w zeszycie zapisać wynik. To jest jedyna opcja, gierki od codemasters nie mają zaprogramowanej opcji zapisu gry ani wyników. Nawet fizycznie nie dałoby się tych wyników podtrzymać, ponieważ pcb nie są do tego odpowiednio przystosowane.

Szatar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Złota 4 - jak zapisać?
« Odpowiedź #2 dnia: 11.03.2017, 19:45:03 »
Aha, rozumiem. Trochę szkoda, że tak to wygląda, bo myślałem, że możliwość zapisu istnieje po to by mieć możliwość pobicia własnych rezultatów. No trudno, dzięki za odpowiedź:)

pshq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Złota 4 - jak zapisać?
« Odpowiedź #3 dnia: 13.03.2017, 20:09:41 »
Dodam jeszcze swoją opinię, że te listy wyników nadają się nieźle na jakieś wielogodzinne spotkania miłośników danej gry, na których kolejni gracze biją rekordy.
Przydaje się to też pewnie, jeżeli ktoś ma salon gier i zbuduje automat na bazie Pegasusa - wtedy może uruchomić z jakimś dobrym zasilaczem np. Robin Hooda i nie wyłączać automatu przez trzy lata, ku uciesze bijących rekordy stałych klientów w postaci dzieciaków z osiedla.

waters11

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Złota 4 - jak zapisać?
« Odpowiedź #4 dnia: 14.03.2017, 12:06:56 »
No i jak odpali w tym salonie emulator i Roma że złota czworka też będzie lista wyników

pshq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Złota 4 - jak zapisać?
« Odpowiedź #5 dnia: 15.03.2017, 13:21:04 »
Oj, no ale tak na łatwiznę iść… :P