18.09.2019, 13:20:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Złota 4 - jak zapisać?  (Przeczytany 1491 razy)
Szatar
Użytkownik
*

« : 11.03.2017, 19:37:45 »

Witam. Właśnie włączyłem sobie złotą czwórkę i po porażce pojawiła się możliwość zapisania gry, więc wpisałem imię i potwierdziłem. Potem znalazłem się w rankingu. Jednak po wyłączeniu gry i po kolejnej partii zobaczyłem, że w rankingu nie ma mojego wcześniejszego wyniku. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy da się trwale zapisać swój wynik?

2. Czy ranking istnieje tylko po to by zapisać bieżący wynik?

3. Jak zapisać grę by zrobić to trwale, a po następnym włączeniu w rankingu były wcześniejsze rezultaty?:>
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 11.03.2017, 19:37:45 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #1 : 11.03.2017, 20:28:24 »

Musisz sobie zdjęcie zrobić, albo w zeszycie zapisać wynik. To jest jedyna opcja, gierki od codemasters nie mają zaprogramowanej opcji zapisu gry ani wyników. Nawet fizycznie nie dałoby się tych wyników podtrzymać, ponieważ pcb nie są do tego odpowiednio przystosowane.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Szatar
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 11.03.2017, 20:45:03 »

Aha, rozumiem. Trochę szkoda, że tak to wygląda, bo myślałem, że możliwość zapisu istnieje po to by mieć możliwość pobicia własnych rezultatów. No trudno, dzięki za odpowiedź:)
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #3 : 13.03.2017, 21:09:41 »

Dodam jeszcze swoją opinię, że te listy wyników nadają się nieźle na jakieś wielogodzinne spotkania miłośników danej gry, na których kolejni gracze biją rekordy.
Przydaje się to też pewnie, jeżeli ktoś ma salon gier i zbuduje automat na bazie Pegasusa - wtedy może uruchomić z jakimś dobrym zasilaczem np. Robin Hooda i nie wyłączać automatu przez trzy lata, ku uciesze bijących rekordy stałych klientów w postaci dzieciaków z osiedla.
waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : 14.03.2017, 13:06:56 »

No i jak odpali w tym salonie emulator i Roma że złota czworka też będzie lista wyników
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #5 : 15.03.2017, 14:21:04 »

Oj, no ale tak na łatwiznę iść… Język
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: