18.09.2019, 14:05:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: CONTRA - ile ma rund?  (Przeczytany 1393 razy)
Szatar
Użytkownik
*

« : 25.02.2017, 19:32:20 »

Hej, to mój kolejny wpis. Właśnie odświeżałem sobie grę Contra i doszedłem do 9 rundy, a po jej przejściu nie pojawiła się kolejna, tylko przekierowało mnie na stronę główną zupełnie tak jakbym przegrał i mógł zacząć od początku. Chciałem się dowiedzieć czy to jest koniec gry? Czy może grałem w taką wersję gdzie jest tylko 9 rund?:>
Będę wdzięczny za odpowiedź,
Szatar
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 25.02.2017, 19:32:20 »

Jedrek85
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 25.02.2017, 20:50:17 »

Contra ma 8 stacji oraz ośmiu Bosów do pokonania. Dodatkowo stacja 2 oraz stacja 4 (obie zwane Bazą) dzielą się na dodatkowe pokoje. W stacji drugiej jest ich 5 natomiast w stacji 4 jest ich 8.
Szatar
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 26.02.2017, 01:47:38 »

Stage 1 - Jungle
Stage 2 - Base 1
Stage 3 - Waterfall
Stage 4 - Base 2
Stage 5 - Snow field
Stage 6 - Energy Zone
Stage 7 - Hangar
Stage 8 - Alien's Lair

I to tyle?:>

Jako dziecko grałem i grałem, a teraz jak sobie włączyłem to chciałem zobaczyć czy też będę grał w nieskończoność Język jeśli nie ma więcej rund to można przejść tę grę w 20 minut :> Czy to wszystkie na pewno?:>
brother2335
Użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 26.02.2017, 11:57:46 »

Contra z NESa ma 8 plansz, tak jak wypisałeś powyżej. W 20 minut to przechodzą zwykli gracze, rekord świata to niecałe 10 minut
https://www.youtube.com/watch?v=UTkyeTCAucA
Szatar
Użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 26.02.2017, 13:18:24 »

No właśnie widziałem:) ja nie uważam siebie za zawodowca, gram dla przyjemności i nie spieszę się Uśmiech
Dlatego szkoda, że rund jest tak niewiele, bo przyjemność trwałaby dłużej. Mimo tego Contra to gra kultowa. Czy ktoś mógłby polecić jakąś podobną grę, w tym stylu, lecz trwającą dłużej?:> czy coś takiego w ogóle istnieje na konsolę pegasus?:>
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 26.02.2017, 13:50:52 »

Super C i Contra Force Mrugnięcie Do tego jeszcze bardzo ciekawy chiński Hack Super Contra II. Wbrew temu, co wydawałoby się oczywiste, bezpośrednich klonów Contry powstało niewiele. W moich odczuciach bardzo podobne emocje wywołuje Guerrilla War, gdzie choć perspektywa inna, to dynamika równie szybka :>

Jeśli jednak nie chcesz ograniczać się do Pegasusa, zobacz Metal Slug na automaty lub Konsole NEO GEO albo Broforce na PCty.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: