28.06.2017, 16:07:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Złota 4 i Contra - pytania!  (Przeczytany 1740 razy)
Szatar
Użytkownik
*

« : 23.02.2017, 14:44:29 »

Witam. Mam pytanie odnośnie dwóch kultowych gier: Złota 4 i Contra. Zależy mi na tym by z pewnego źródła kupić obydwie, ale właśnie przeglądam Internet i waham się. Można kupić używaną złotą 4 w przedziale 40 - 70 zł lub nową (to ewenement) za 90 zł. Poniżej podaję link do nowej:

http://allegro.pl/kartridz-zlota-4-golden-four-gry-4w1-fl-i6053489295.html

Sprzedawca na moje pytanie: skąd ma tak dużo sztuk nowych tak znanej gry odpowiedział:

"Witam, przez wiele lat byliśmy regionalnym dystrybutorem gier pegasus IQ502 oraz oryginalnych kartridży do tych gier. Posiadamy szerokie kontakty oraz klientów z EU dlatego gwarantujemy oryginalność i jakość sprzedawanych przez nas gier. Wszystkie kartridże są fabrycznie nowe i najwyższej jakości, pozdrawiam"

W związku z tym mam pytanie: czy można wierzyć sprzedawcy? Czy to wiarygodne źródło? Czy nie bezpieczniej kupić używaną?:>

Kolejne pytania dotyczą innej gry: Contra. Mam kartridż z Mario i Contrą, ale niestety są tylko 3 życia, a pamiętam, że były wersje tej gry z kilkudziesięcioma życiami i wtedy gra była dłuższa.. Mam w związku z tym kilka pytań:

Gdzie można znaleźć kartridż z Contrą czy mario z chociaż 20 życiami?:>
Czy znajduje się na kartridżu 168 in 1 ?
Czy ktoś może mi podesłać jakieś linki?

Z chęcią wróciłbym do czasów kiedy byłem dzieckiem i zagrał w Dizzy czy w Contrę. Miałem kiedyś konsolę IQ-512, na której moi rodzice w młodości jeszcze grali. To był sprzęt!:)

Mam jeszcze pytanie z innej kategorii:
gdzie ewentualnie można kupić obecnie kartridże? Kiedyś były sprzedawane na targu za grosze, a teraz moda wraca, jednak są dużo droższe. Gdzie można ich szukać?:>
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 23.02.2017, 14:44:29 »

VertekS
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 23.02.2017, 17:02:25 »

W Contrze możesz użyć tak zwanego Konami Code - daje na start 30 żyć. Na 168 in 1 wersje gier z dowolną ilością żyć są w dalszej części menu, bodaj oznaczone jako XO.
Kartridże do kupienia bardzo ciężko już znaleźć poza internetem, to jest portalami aukcyjnymi czy forami.
Prist
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 23.02.2017, 19:17:26 »

Długość gry nie zależy od ilości żyć na start, tylko od umiejętności gracza  Mrugnięcie
matizc
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 26.02.2017, 23:15:09 »

co do contry to włącz cartridge 168 in 1 i wybierz contre z przedziału 95-98 i tam możesz ustawić życia, max 99.

Co do złotej 4, tak ta firma ma kontakty i jakiś czas temu mieli jeszcze je w boxach nówki sztuki, udało mi się tak nabyć Uśmiech
Także bierz, od nich są pewni.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: