19.10.2018, 04:49:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzien dobry, dobry wieczór i dobranoc :)  (Przeczytany 2741 razy)
GRYzonie
Nowy użytkownik
*

« : 18.11.2016, 19:57:54 »

Hej,
jestem Michał i wraz z żoną prowadzimy od jakiegoś czasu kanał:
Mcin: Skasowane
Oczywiście za dzieciaka grałem na Pegasusie i przy okazji kupna NESa
wróciły wspomnienia i "jakoś tak" trafiłem na to forum Mrugnięcie
Ponieważ w momencie kiedy piszę te słowa jest piątek, życzę wszystkim miłego weekendu i samej przyjemności z grania.
Retropozdro!
« Ostatnia zmiana: 19.11.2016, 15:41:23 wysłane przez Mcin » Zapisane

Kanał o grach/gadżetach/konsolach:
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 18.11.2016, 19:57:54 »

waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #1 : 18.11.2016, 21:37:31 »

Cześć
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 19.11.2016, 15:45:01 »

Cześć, i miłej zabawy.
Na początek, jako żandarm gestapowiec tego forum zachęcam do zapoznania się z regulaminem - w szczególności pkt 17. 
krzysiobal
Aktywny użytkownik

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #3 : 20.11.2016, 16:34:32 »

Człowiek prowadzi coś z pasją, o tematyce podobnej do forum, chce się pochwalić, a od razu dostaje łomot, że kryptoreklama.

Za to przeglądając stronę w telefonie, co każde kliknięcie otwiera się reklama wykrywająca wirusa, telefon wibruje, uniemożliwia to przeglądanie strony, zgłaszałem, nic nie zostało robione.

Po prostu paranoja.
waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #4 : 20.11.2016, 17:34:07 »

czemu nie można reklamować stron o podobnej tematyce? jaka to konkurencja? w czym?
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 20.11.2016, 17:55:05 »

Swego czasu za dużo osób wjeżdżało z różnymi reklamami.
pshq
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #6 : 21.11.2016, 09:45:32 »

Ale co do dostawcy reklam dla niezalogowanych, to rzeczywiście było przez kilka osób zgłaszane, że rozsyła wirusy i mieliście go zmienić… (Temat: Wirus na forum?)

A czy jeśli ktoś inny poleci jakiś kanał na YouTube, nie swój, to czy to też będzie reklama i go zablokujecie??? Bo wydaje mi się, że nie; to tak, jakby blokować ludzi dających linki do nieswoich aukcji na allegro, prawda, Mcin?
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #7 : 03.12.2016, 14:25:29 »

Pewne słowa wytłumaczenia się należą.
Kasujemy linki do innych kanałów, blogów, filmików promujących, stron własnych itp. z konkretnych powodów. Po pierwsze, usuwamy ludzi robiących reklamę swojej komercyjnej działalności, lub spamujących na zlecenie i spambotów - oczywiste.
Po drugie, nie chcemy, żeby forum było słupem ogłoszeniowym dla rożnej maści zewnętrznych inicjatyw dla osób, zupełnie niezainteresowanych obecnością na forum (lub walącym kilka postów dla narobienia szumu i znikającym po chwili). Tym bardziej w tych czasach, kiedy każdy może napisać/nagrać byle badziew i nazywać się blogerem/jutuberem/streamerem czy czymkolwiek innym. Dobrym przykładem jest autor obecnego wątku, który napisał kilka postów i ulotnił się pół godziny po rejestracji Mrugnięcie Celowo zostawiłem ten wątek, bo chciałem zobaczyć, czy to się zmieni - okazuje się jednak, ze zupełnie trafnie obstawiłem złożenia danego użytkownika.
Dlatego reklamowanie swojej aktywności w sieci będzie zarezerwowane dla stałych użytkowników, a decyzja o tym, kto stałym użytkownikiem zostanie uznany, zależy od subiektywnej oceny moderacji.
Porównanie do allegro itp. nietrafione - dział giełda jest otwarty dla wszystkich uczciwych sprzedających i kupujących z założenia.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: