13.12.2019, 04:19:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam serdecznie  (Przeczytany 2136 razy)
Wojciech
Nowy użytkownik
*

« : 07.09.2016, 22:37:50 »

Dobry wieczór, nie będę się przedstawiać bo imię już znacie.

Zaglądałem czasami na wasze forum, i tak pomyślałem że w sumie fajnie by było założyć konto, pogadać o starych gierkach, może nawet wspólnie pograć. Ja Pegasusa nie mam, gdyż niespecjalnie za nim przepadam, przez co pewnie większość mnie z miejsca nie polubi Język Na emulatorach też nie gram, gdyż w żaden sposób mnie to nie satysfakcjonuje.

W retro gierki pogrywam tylko na konsolach, zwłaszcza moim faworycie czyli NESie. Na Gameboyu praktycznie wcale bo mam tylko dwie gry, no i ostatnio zacząłem pocinać na SNESie, gdyż zakupiłem go bodajże dwa tygodnie temu.

Tak czy siak, miło poznać, mam nadzieję że będzie mi się tutaj przyjemnie spędzać czas wśród innych geeków, takich jak ja szczerbaty
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 07.09.2016, 22:37:50 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 08.09.2016, 20:22:54 »

Szykujesz się na wojenkę z fanami swojskiego oldskuklu? Witaj i gorących dyskusji życzę Mrugnięcie
Amaroute
Użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 14.09.2016, 06:36:57 »

Witaj Wojciechu.
Pozwól, że jako niedawny "świeżak" przedstawię Ci magiczne działanie forum. Jednym z nich jest np. to, że napisałeś posta, ale nadal masz 0 postów \(^_^)/  juuupiii! Ach, ta matematyka! <3

machbed: Dla informacji. Posty są naliczane tylko w działach dedykowanych, to nie żadna matematyka tylko taka obrona przed dziećmi neo, które piszą głównie w hyde parku o pierdołach, a potem podniecają się ile to postów natłukli na forum.
« Ostatnia zmiana: 14.09.2016, 17:15:29 wysłane przez machbed » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: