19.08.2018, 17:28:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Giełda "Wolumen"  (Przeczytany 3909 razy)
KamaZ
Gość
« : 25.03.2016, 01:45:24 »

U mnie w okolicy (Sochaczew, Mazowsze) trudno o dobry targ z elektroniką. Któregoś razu mam zamiar wybrać się na Wolumen do Wawy na przeszpiegi, głównie pod kątem retro komputerów (C64, Amiga, ZX Spectrum) i gierek na kilka konsolek (N64, PSX, SNES i oczywista Pegasus/Famicom Chichot)

Był ktoś? Widział ktoś coś godnego uwagi?
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 25.03.2016, 01:45:24 »

krzysiobal
Aktywny użytkownik

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #1 : 28.03.2016, 02:18:26 »

Jak chcesz - z chęcią wybiore się z Tobą i pokażę Ci lepsze miejsce, bo na wolumenie raczej nic takiego nie znajdziesz (raz tylko jeden facet miał do sprzedania zasilacz do C64 i magnetofon i jeszcze mówił, że ma w domu płytę główną od Amigi 500, ale on mnie nie lubi raczej Uśmiech
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 28.03.2016, 08:20:18 »

U mnie w okolicy (Sochaczew, Mazowsze) trudno o dobry targ z elektroniką. Któregoś razu mam zamiar wybrać się na Wolumen do Wawy na przeszpiegi, głównie pod kątem retro komputerów (C64, Amiga, ZX Spectrum) i gierek na kilka konsolek (N64, PSX, SNES i oczywista Pegasus/Famicom Chichot)

Był ktoś? Widział ktoś coś godnego uwagi?
Nic tam godnego uwagi nie ma.
waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #3 : 28.03.2016, 15:31:22 »

Totalna strata czasu nie radzę jechać na wolumenu chyba że chcesz kupić wloszczyzne na zupę
KamaZ
Gość
« Odpowiedz #4 : 28.03.2016, 17:32:07 »

No to w tych okolicach co panowie polecają? Off-topując, rzekomo w Gdańsku na Jarmarku Świętodominikańskim kumpel ma jakiegoś ziomka na hobbistycznej, nwm ile w tym prawdy.

Totalna strata czasu nie radzę jechać na wolumenu chyba że chcesz kupić wloszczyzne na zupę
Jestem ze wsi, raczej to mi nie będzie potrzebne, ale dzięki za namiary Chichot

Jak chcesz - z chęcią wybiore się z Tobą i pokażę Ci lepsze miejsce, bo na wolumenie raczej nic takiego nie znajdziesz (raz tylko jeden facet miał do sprzedania zasilacz do C64 i magnetofon i jeszcze mówił, że ma w domu płytę główną od Amigi 500, ale on mnie nie lubi raczej Uśmiech
Można wiedzieć gdzie?
« Ostatnia zmiana: 28.03.2016, 17:37:29 wysłane przez KamaZ » Zapisane
krzysiobal
Aktywny użytkownik

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #5 : 28.03.2016, 18:43:18 »

Nie no bez przesady, w niedziele coś tam można dostać. Oprócz stoisk z kablami, przewodami, jakimiś gniazdami jest kilka miejsc, gdzie można dostać jakieś stare sprzęty tylko trzeba wytężyć wzrok. Sam kupiłem za grosze  np. wyświetlacze przenośne, które wymagały drobnej naprawdy, po któej działały bezbłędnie. Oczywiście starych konsol  tam nie znajdziesz, chociaz raz dostałem płytę główną do Atari  65XL (która okazała się być sprawna), innym razem  dwa świetne kardridże z remarksem do  pegasusa, jeszcze innym - jakąś płytę główną do automatu do gier, ale to trzeba tam  jeździć co tydzień i czatować Uśmiech
zijacek
Użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : 30.03.2016, 18:10:44 »

ale to trzeba tam  jeździć co tydzień i czatować Uśmiech
Dokładnie, najlepiej mieć jakiś choćby mały bazarek pod ręką i chodzić tam często. Raz na 10 wyjść w końcu coś fajniejszego się trafi. Najgorzej natomiast jechać kawał drogi z nastawieniem na konkretny sprzęt.
waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #7 : 31.03.2016, 06:58:10 »

Ja się na stadion Olimpii wybieram ale ciągle nie mogę dotrzeć a tam ponoć dużo straganów
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #8 : 31.03.2016, 20:28:31 »

Ja się na stadion Olimpii wybieram ale ciągle nie mogę dotrzeć a tam ponoć dużo straganów

Na Radarowej?
waters11
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #9 : 01.04.2016, 06:27:48 »

Róg Górczewska i prymasa tysiąclecia
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #10 : 01.04.2016, 15:30:33 »

Róg Górczewska i prymasa tysiąclecia
Zgadza się-Olimpia pomyliła mi się z Okęciem Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj