Autor Wątek: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4  (Przeczytany 7471 razy)

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Dying Light vs Dying Light The Following na PS4
« dnia: 17.03.2016, 19:32:24 »
Wiem, że temat nie dotyczy PEGASUSA, za co z góry sorki, więc następnym razem napiszę temat w dziale niedotyczącym Pegasusa (dop. Mcin :> ), ale potrzebuje pomocy. Może to głupie pytanie, ale nie ogarniam tego. Może ktoś z Was mi powiedzieć jaka jest różnica między podstawową wersją Dying Light a Dying Light The Following na PS4? Chodzi mi o to, czy w najnowsza część to stara gra+dodatki, czy zupełnie coś nowego? Mam pierwsze wydanie i jestem zachwycony, natomiast nie wiem, czy warto kupować Dying Light The Following.Z góry dzięki za pomoc i podpowiedz :P
« Ostatnia zmiana: 17.03.2016, 20:27:05 wysłana przez Mcin »

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4
« Odpowiedź #1 dnia: 22.03.2016, 18:15:24 »
Nikt mi nie pomoże? ?

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4
« Odpowiedź #2 dnia: 22.03.2016, 20:51:53 »
Najwyraźniej nikt nie grał w obie wersje.

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4
« Odpowiedź #3 dnia: 23.03.2016, 08:33:07 »
Dying Light The Following posiada wszystkie aktualizacje które wyszły do premiery dodatku na płycie plus wszystkie DLC/dodatki, które są zawarte na krążku. Nic więcej nie ma tam dodane. Właściciele zwykłej/podstawowej wersji dostali aktualizacje za darmo, którą muszą pobrać. Dodatki muszą kupić osobno (season pass lub osobny wybrany materiał) i również go pobrać, wszystko w formie cyfrowej.

NKP

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
Odp: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4
« Odpowiedź #4 dnia: 23.03.2016, 19:29:19 »
Dying Light The Following posiada wszystkie aktualizacje które wyszły do premiery dodatku na płycie plus wszystkie DLC/dodatki, które są zawarte na krążku. Nic więcej nie ma tam dodane. Właściciele zwykłej/podstawowej wersji dostali aktualizacje za darmo, którą muszą pobrać. Dodatki muszą kupić osobno (season pass lub osobny wybrany materiał) i również go pobrać, wszystko w formie cyfrowej.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz.