18.12.2018, 22:31:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dying Light vs Dying Light The Following na PS4  (Przeczytany 4663 razy)
NKP
Stały bywalec PG

« : 17.03.2016, 19:32:24 »

Wiem, że temat nie dotyczy PEGASUSA, za co z góry sorki, więc następnym razem napiszę temat w dziale niedotyczącym Pegasusa (dop. Mcin :> ), ale potrzebuje pomocy. Może to głupie pytanie, ale nie ogarniam tego. Może ktoś z Was mi powiedzieć jaka jest różnica między podstawową wersją Dying Light a Dying Light The Following na PS4? Chodzi mi o to, czy w najnowsza część to stara gra+dodatki, czy zupełnie coś nowego? Mam pierwsze wydanie i jestem zachwycony, natomiast nie wiem, czy warto kupować Dying Light The Following.Z góry dzięki za pomoc i podpowiedz Język
« Ostatnia zmiana: 17.03.2016, 20:27:05 wysłane przez Mcin » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 17.03.2016, 19:32:24 »

NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 22.03.2016, 18:15:24 »

Nikt mi nie pomoże? ?
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #2 : 22.03.2016, 20:51:53 »

Najwyraźniej nikt nie grał w obie wersje.
Evil18
I'm here
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 23.03.2016, 08:33:07 »

Dying Light The Following posiada wszystkie aktualizacje które wyszły do premiery dodatku na płycie plus wszystkie DLC/dodatki, które są zawarte na krążku. Nic więcej nie ma tam dodane. Właściciele zwykłej/podstawowej wersji dostali aktualizacje za darmo, którą muszą pobrać. Dodatki muszą kupić osobno (season pass lub osobny wybrany materiał) i również go pobrać, wszystko w formie cyfrowej.

Klękam tylko przed Bogiem. A tutaj go nie widzę.
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #4 : 23.03.2016, 19:29:19 »

Dying Light The Following posiada wszystkie aktualizacje które wyszły do premiery dodatku na płycie plus wszystkie DLC/dodatki, które są zawarte na krążku. Nic więcej nie ma tam dodane. Właściciele zwykłej/podstawowej wersji dostali aktualizacje za darmo, którą muszą pobrać. Dodatki muszą kupić osobno (season pass lub osobny wybrany materiał) i również go pobrać, wszystko w formie cyfrowej.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: