23.06.2018, 23:28:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SPAM: Echa Allegro  (Przeczytany 2862 razy)
YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« : 20.02.2016, 22:32:04 »

wybacz przyjmę chłostę i to nawet o ziomali z kolonii^^ ale nie mogłem się powstrzymać ... bo szykuje się kolejny deal tym razem z gameboy za 120000000 rupi jednym z oferentów ponoć jest sam maharadża pu ka dżi .

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 20.02.2016, 22:32:04 »

chager01
Gość
« Odpowiedz #1 : 21.02.2016, 12:57:52 »

Ps. Powracamy do pierwotnego celu tego tematu, kontynuowanie dyskusji na temat mojej "mowy nienawiści"

Pisz tak dalej, tylko zniechęcisz osoby do korzystanie z tego forum... Zachowujesz się niczym cham, bo jesteś Moderatorem tego forum, gdyby zwykły użytkownik tak się wyrażał już dawno zostałby zbanowany...

machbed: Prosiłem o powrót do pierwotnego przeznaczenia tematu.
« Ostatnia zmiana: 21.02.2016, 18:43:28 wysłane przez machbed » Zapisane
YAHHA
Ultra ANTYRecenzent PG - LORD MEGAZORD
Stały bywalec PG

WAKE UP BITCH

« Odpowiedz #2 : 21.02.2016, 13:45:00 »

... ja bym tam polemikę zostawił bo to podsycanie tylko nienawiści jak w niemieckich mediach kolonii^^ a jak coś cytujesz to nie wyrywaj fragmentów, bo się ludzie zniechęcą do czytania tylko porządnie cytuj tak to chyba w całości leciało :
 "Ps. Powracamy do pierwotnego celu tego tematu, kontynuowanie dyskusji na temat mojej "mowy nienawiści" (Chichot) będą karane chłostą i nakazem zakupu plastelinowego pegasusa za 2 tysiące od nowego forumowego eksperta, który sprzedał nintendo pokemona za 42 735 nowych dolarów tajwańskich. Chichot"
aaa i faktycznie należy uważać nasz  moderator pochodzi z .....XXXX...., kurde tam faktycznie można dostać bana i to na cały net nie tylko na forum...

machbed: Gość wyrwał niepełny fragment zdania, chyba poznał podstawy dziennikarstwa i manipulacji wypowiedzią. Uśmiech Ps. Nie pochodzę z Niska i nie życzę sobie upubliczniania mojego polskiego adresu zameldowania.

A dokładnie mówiąć chyba MIEJSCOWOSCI bo adresem ciężko to nazwać wasze życzenie przyjeliśmy do wiadomości...OVER
« Ostatnia zmiana: 21.02.2016, 18:46:18 wysłane przez YAHHA » Zapisane

chager01
Gość
« Odpowiedz #3 : 21.02.2016, 13:57:04 »

aaa i faktycznie należy uważać nasz  moderator pochodzi z zzzzz

Heh, to tak ja...

m.....d:Zapomniałeś zatuszować jeszcze w tej wypowiedzi. Chichot

« Ostatnia zmiana: 21.02.2016, 21:01:20 wysłane przez machbed » Zapisane
Martin
Stały bywalec PG

Oldschool come back!

« Odpowiedz #4 : 21.02.2016, 15:15:40 »

Ps. Powracamy do pierwotnego celu tego tematu, kontynuowanie dyskusji na temat mojej "mowy nienawiści"

Pisz tak dalej, tylko zniechęcisz osoby do korzystanie z tego forum... Zachowujesz się cham, bo jesteś Moderatorem tego forum, gdyby zwykły użytkownik tak się wyrażał już dawno zostałby zbanowany...
Przyjmij słowa szczerości na klatę ponownie - jeśli ma zniechęcić do dyskusji osoby które wypowiadają się wszędzie nie mając zbytniego pojęcia to jestem jak najbardziej za! Mrugnięcie

Mcin: Ucinam tę bezsensowną debatę zanim się pozabijacie, ew. zapraszam do Shoutboxa :> Tutaj gadamy o aukcjach, cenach, sprzedażach i tak dalej.
PS na przyszłość proszę też o niezgłaszanie do moderacji postów dla jaj, nie potrzebuję spamowania mojego e-maila.
« Ostatnia zmiana: 21.02.2016, 20:06:52 wysłane przez Mcin » Zapisane

Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: