22.09.2019, 22:18:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: sprzedam iq-502 stan idealny  (Przeczytany 6054 razy)
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #15 : 20.02.2016, 13:11:47 »

Powiem wam, że czasami w takich tematach brakuje mi typowego janusza biznesu, który wyskoczyłby z tekstem „panie, daję dwie stówy i biere od ręki, sam przyjade i zabiere” Chichot
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 20.02.2016, 13:11:47 »

NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #16 : 20.02.2016, 13:54:18 »

Powiem wam, że czasami w takich tematach brakuje mi typowego janusza biznesu, który wyskoczyłby z tekstem „panie, daję dwie stówy i biere od ręki, sam przyjade i zabiere” Chichot
No to jest standard. Ja ostatnio sprzedawałem na Allegro grę NFS na PS4. W trakcie trwania licytacji, gdy cena wynosiła już 130 zł pisze do mnie gościu, że kupi od ręki za 110. Odpisuje, że się chyba pomylił, ponieważ aktualnie cena jest sporo wyższa a licytacja trwa. A on mi odpisuje: ale sam przyjade po grę, nie będziesz Pan musiał wysyłać i płacić prowizji Allegro Uśmiech
Tornado Rox
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #17 : 20.02.2016, 14:20:15 »

Nikt wam nie każe kupować, a zaufajcie mi sprzedałem już kilka konsol (między innymi n64 edycja pokemon w boxie za 5000 zł) więc znam się na rzeczy bardziej od was. Skoro 2000 zł jest dla was kwotą kosmiczną to radzę zastanowić się nad sensem kolekcjonowania tego sprzętu.
Roben
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #18 : 20.02.2016, 15:20:49 »

^ to

Dej zarobić xD
salviador
Użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 20.02.2016, 17:09:01 »

hehehehe good trolll ;3

ja sie usmiałem xD
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #20 : 20.02.2016, 17:17:19 »

Kolego ekspercie, idź sprzedawać ten badziew na allegro pseudokolekcjonerom, prawdziwy kolekcjoner wie jakie konsole są wartościowe, a tego pegasusa przeceniłeś.

Ps. Gwarantuję ci, że na Pegasusach nie znasz się lepiej ode mnie ani od większości ludzi z tego forum. Temat zamykam i życzę ci ze szczerego serca aby udało ci się sprzedać na allegro tę konsolę jak najdrożej, bo tutaj jest niestety społeczność ludzi rozsądnych. Co do wysokości ceny to pracuję zagranicą i gwarantuję ci, że w moim przypadku te 2000zł to nie jest jakaś ogromna kwota, tylko po prostu za te pieniądze można kupić znacznie więcej unikatowych rzeczy związanych z Pegasusem lub oryginalnym Famicomem.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: