21.10.2019, 15:45:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Szukam konsoli Video Game- GT3300.  (Przeczytany 3436 razy)
matizc
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 21.01.2016, 02:05:52 »

@up nawet za free bym nie wziął snesa bez logo nintendo... Rozumiem piracenie famicom'ów i jeszcze nesów, ale piracenie super nintendo... To dla mnie skandal.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 21.01.2016, 02:05:52 »

maverik
Użytkownik
*

« Odpowiedz #16 : 21.01.2016, 14:14:38 »

Jak byłem w Niemczech to na giełdzie snesy były po 10 euro i jakieś gry po 2-5 euro, więc sie nie bardzo opłaci kupować podróbke
companiero
Użytkownik
*

« Odpowiedz #17 : 24.01.2016, 19:54:07 »

Już sprowadzałem kilka takich konsol z Chin. Z tego, co wiem działają na palowskich telewizorach. Wykonanie całkiem w porządku jak na obecne "standardy". Niestety były jakieś problemy z dystrybucją tego i obsługą celną. Paczki wracały z powrotem do Chin i ogólnie osoby, którym to załatwiałem czekały z 3 miesiące.

Konsole te nie są wykonane w technologii ROHS nie spełniają norm UE Uśmiech Nie dostaną zatem CE dlatego też żadna firma w PL ich nie sprzedaje. Przy indywidualnych zamówieniach po 1 sztuce mogą przejść cło ,jednak jak jest więcej to ruletka i ocena celnika.
fakk3
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #18 : 24.01.2016, 21:57:58 »

Już sprowadzałem kilka takich konsol z Chin. Z tego, co wiem działają na palowskich telewizorach. Wykonanie całkiem w porządku jak na obecne "standardy". Niestety były jakieś problemy z dystrybucją tego i obsługą celną. Paczki wracały z powrotem do Chin i ogólnie osoby, którym to załatwiałem czekały z 3 miesiące.

Konsole te nie są wykonane w technologii ROHS nie spełniają norm UE Uśmiech Nie dostaną zatem CE dlatego też żadna firma w PL ich nie sprzedaje. Przy indywidualnych zamówieniach po 1 sztuce mogą przejść cło ,jednak jak jest więcej to ruletka i ocena celnika.

Zdradzisz czym jest ta tajemnicza technologia ROHS? Chichot Chyba nie są napędzane azbestem... Chichot

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #19 : 24.01.2016, 22:30:47 »

Nie technologia tylko dyrektywa. Zamiast zadawać głupkowate pytania to sobie wpisz w google ROHS. Gwarantuję, że zajęłoby ci to znacznie mniej czasu niż cytowanie powyższego postu i dopisywania głupawego komentarza. ;-)

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: