Autor Wątek: Kolega jest zainteresowany kupnem pegasusa  (Przeczytany 768 razy)

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Kolega jest zainteresowany kupnem pegasusa
« dnia: 08.12.2015, 23:23:00 »
Witajcie :). Mój dobry znajomy jest zainteresowany kupnem pegasusa oczywiście w rozsądnej cenie, bo to co się ostatnio wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie. Jest w stanie dać 200 zł za jakiegoś Mt777dx w dobrym stanie z pełnym okablowaniem i najlepiej 168 in 1 do tego. Inne carty będzie miał ode mnie jakieś. Jeśli ktoś coś ma na sprzedarz, to proszę o informacje. Może to być Mt, jakiś Fenix, Thompsonic, byle nie Iq. Z góry dziękuję za informacje, pozdrawiam :).

chager01

  • Gość
Odp: Kolega jest zainteresowany kupnem pegasusa
« Odpowiedź #1 dnia: 10.12.2015, 19:42:23 »
Dzisiaj na allegro poszedł jeden MT-777DX za 365 zł, z oryginalnymi padami, pudełkiem i instrukcją. Na zdjęciach prezentował się jak nowy. Tak więc zależy od szczęścia. Ale nie zanosi się na to żeby ceny spadły. Za 200 ciężko będzie wyhaczyć MT-777DX.
A może być SP-60??

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Kolega jest zainteresowany kupnem pegasusa
« Odpowiedź #2 dnia: 10.12.2015, 22:21:17 »
Myślę, że może być jeśli jest w dobrym stanie.

chager01

  • Gość
Odp: Kolega jest zainteresowany kupnem pegasusa
« Odpowiedź #3 dnia: 11.12.2015, 10:08:38 »
Myślę, że może być jeśli jest w dobrym stanie.

Niech kolega poszuka na allegro w dziale Konsole-->NES lub SNES. Tam ludziska wystawiają pegasuse SP-60. Ja tak kupiłem swojego SP-60. Konsola prawie jak nowa, do togo pudełko, oryginalne 2 pady (w ogóle nie zużyte), zasilacz, pistolet i instrukcja obsługi. Sp-60 z niebieskim gniazdem katridży, obraz dużo lepszy niż MT-777DX, minimalnie tylko ustępuje Fenixowi. A dałem za niego 175 zł.