Autor Wątek: Oryginalny Pistolet Pegasus 15 Pin  (Przeczytany 1164 razy)

toff10

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Oryginalny Pistolet Pegasus 15 Pin
« dnia: 05.04.2015, 20:15:42 »
Witam wszystkich

Posiadam oryginalne Japońskie Nintendo Famicon hvc-001 z 1983 roku. Od Dawien dawna poszukuje do mojego zestawu Oryginalnego Pistoletu 15 pin najlepiej z pudełkiem i instrukcja.. Jeśli ktoś takowy posiada a np. nie posiada pudełka niech i tak się do mnie odezwie :)  Oryginalne pistolety są z 1984 i 1985 roku i generalnie mają 2 rodzaje obudowy

oto 1 z nich rewolwer :


a oto 2 :


Rewolwer posiada nad spustem wytłoczony napis Nintendo 1984 made in Japan
Drugi zaś szary pistolet ma na tyle napis 1985 Nintendo Zapper

Pamiętajcie że ma to być pistolet 15 PIN <----  Na wtyczce do konsoli powinno być 15 otworów jest to płaska szeroka wtyczka jak ta pokazana na zdjęciu z rewolwerem.

Jestem otwarty na wszelkie Propozycje !

Jeśli ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszę o kontakt pod numerem 516987502 wystarczy sms a oddzwonię,
bądz e-mail z tytułem Pistolet Nintendo na adres : toff10@wp.pl
Albo po prostu napiszcie odpowiedż na forum

                                  Pozdrawiam Ludziska ;D
« Ostatnia zmiana: 07.04.2015, 22:08:27 wysłana przez toff10 »

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil

toff10

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Oryginalny Pistolet Pegasus 15 Pin
« Odpowiedź #2 dnia: 06.04.2015, 18:21:40 »
Heh dzięki kolego ale mam ten rewolwer już od dawna na zakładkach wraz z 2 innymi oraz szarym pistoletem w pudełku z Venezueli :)
Problem polega na tym ze rewolwer nie ma pudełka. Byłbym w stanie odżałowac te 200zł ale tam jest goła giwera..  Jedyny jaki znalazłem to szary pistolet z pudełkiem ale chcą za niego 400zł + wysyłka z Venezueli czyli kolejne 100zł więc troszkę ich poniosło dla tego powstał ten wątek.
Może ktoś akurat znajdzie cos na strychu :)