Autor Wątek: Contra  (Przeczytany 69062 razy)

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #45 dnia: 04.08.2010, 16:45:03 »

LISTI

  • Contra MasteR : )
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #46 dnia: 04.08.2010, 17:50:47 »
czy to ma byc wyzwanie?! xD

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #47 dnia: 04.08.2010, 18:09:47 »
Jak chcesz wynik pobić to proszę bardzo :)
Ja się już do ew. pobicia kolejnego rekordu nie będę zabierał, bo szczerze mówiąc już w połowie maratonu byłem totalnie znudzony grą.

LISTI

  • Contra MasteR : )
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #48 dnia: 04.08.2010, 18:18:16 »
Jak chcesz wynik pobić to proszę bardzo :)
Ja się już do ew. pobicia kolejnego rekordu nie będę zabierał, bo szczerze mówiąc już w połowie maratonu byłem totalnie znudzony grą.
Uwierz mi. Miałem to samo. Ale jeśli wezme sie za przechodzenie tej gry to mysle ze wola walki, pokonania Twojego wyniku, pomoże mi to zrobic :D

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Contra
« Odpowiedź #49 dnia: 05.08.2010, 13:57:58 »
Szczerze mówiąc, podczas logowania, przestraszyłem się, że mój rekord będzie gorszy od tego nowego. Grałem jeszcze w zwykłą wersję Contry (ale ściągnę tą japońska i też spróbuję swoich sił).
Oto wynik:

Po pierwszym przejściu:

Po drugim przejściu:

itd.



I na koniec tuż przed sercem:

Jestem dumny ze swojego wyniku!  :684:

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #50 dnia: 05.08.2010, 14:06:20 »
W dzieciństwie miałem wynik 3574387 i wszystkich wtedy zatkało.Teraz do rekordu za bardzo nie pobije bo nie mam na razie pegasusa a na emulatorze to dla mnie duży wynik nie jest wyczynem.

LISTI

  • Contra MasteR : )
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #51 dnia: 05.08.2010, 14:16:11 »
Ja Ci dam!! xD
Jak wroce to zaczne grac i pobije :)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Contra
« Odpowiedź #52 dnia: 05.08.2010, 16:42:24 »
No, LISTI, mistrz czeka na odpowiedź mistrza ;)! Ale twojego następnego rekordu raczej nie poprawię, bo przy tym wyniku chyba dałem z siebie wszystko :P - taki byłem zmęczony. A dla niedowiarków, którzy twierdzą, że oszukuje, wrzucam filmik:
http://chomikuj.pl/wookash97
W głownym folderze plik - Contra (U) [!].nsv. Oczywiście trzeba mieć Nestopię, aby go odtworzyć!
Filmik zacząłem nagrywać od 1 Bazy podczas czwartego przechodzenia, kiedy uwierzyłem, że będzie świetny wynik, więc się nie gniewajcie.

EDIT: Przy okazji na Chomikuj.pl na tym samym profilu możecie pobrać moje programiki napisane w C++ :).

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #53 dnia: 05.08.2010, 21:16:48 »
Panowie zaciekawiła mnie ta rywalizacja:)
Z mojej strony będzie niestety jedno lub więcej zdjęć :)
Odpowiedz niebawem!

LISTI

  • Contra MasteR : )
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #54 dnia: 06.08.2010, 14:26:24 »
czas bede miał dopiero na poczatku tygodnia lub w sobote kolo 0:00. Sprobuje zagrac ale nie spodziewajcie sie mistrzostwa swiata. Nie gralem w Contre od tamtego rekordu czyli troche czasu juz bedzie :).
Dobra. Koncze ten offtop. Nastepny raz tu napisze jak bede mial rekord :)

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #55 dnia: 11.08.2010, 23:02:15 »
Hmn... moim zdaniem Panowie, przechodzenie kilka/naście razy tej gry nie jest żadnym wyzwaniem ani pobijaniem rekordów a jedynie testem na cierpliwość. Jak ktoś przejdzie tą grę bez straty życia dwa razy pod rząd to przechodzenie gry "x" razy też nie powinno dla niego stanowić najmniejszego problemu. Jak pomyślę że mam pobić rekord Mistera to aż mi się nie chce. Nie chce mi się siedzieć z przyśpieszoną "S-ką" w łapie i naparzać przez cztery godziny w Contrę bez przerwy. Można się zanudzić.
Dlatego też podsyłam Wam inny pomysł na bicie rekordów ;). Otóż spróbujcie sobie przejść Contrę raz, NIE używając "S" oraz "B" (nieśmiertelności) dodatkowo łapać każdą broń jaka wpadnie w ręce. Ja przeszedłem i zapodaję linka do gierki i filmiku:
http://www.sendspace.pl/file/12c1e51011e157d3a897184 - japońska wersja Contry

http://www.sendspace.pl/file/90867faeec98ebcb074bb4c - mój gameplay. Pozwoliłem sobie zostawić filmiki aby nie urazić tych którzy znają japoński x).
Zginąłem 5 razy przez co nieco mi głupio x/. Myślę, że przyczyną może być to że przerzuciłem się na Castlevanię i mój refleks jest obecnie w marnym stanie. Raz zginąłem przez pomylenie przycisków ;/, reszta to moje niedociągnięcia. Miłego oglądania i zapraszam do rywalizacji ! :)

Mister Pegasus

  • Gość
Odp: Contra
« Odpowiedź #56 dnia: 12.08.2010, 08:36:16 »
1. Bez B nie przejdziesz jednego miejsce bez straty życia w Energy Zone (jak obejrzę swój filmik, to zrobię screena i pokaże o które miejsce chodzi, zresztą tylko tam jest B w tej rundzie).

2. Ja nigdy nie przeszedłem Contry bez straty życia, a co dopiero dwa razy :o. Podczas bicia rekordu po dwóch przejściach straciłem 5 albo 6 żyć.

3. Ciekawe wyzwanie, ale nie zrozumiałem jednego - mamy zbierać wszystkie bronie, czy tylko te, które uda się ustrzelić?

4. Ty nie masz myśleć, że ci się nie chce bić mojego rekordu, bo wtedy łatwo się traci życia. Najważniejsze, aby uwierzyć, że się uda ;).

5. Spróbuję pobić twój rekord, ale w następnym tygodniu, bo jestem na kanikułach i nie mam pada przy sobie :/.

6. Castlevania ma tyle do refleksu, co rowery do statków kosmicznych :F.

EDIT: obrazek do podpunktu 1:



Naprawdę musiałbyś mieć małpią zręczność, aby przejść to miejsce bez straty życia, bez B.

Poza tym filmik wrzuć nawet na RapidShare, bo z Sendspace nie mogę ściągać, ani używając Mozilii, ani używając IE.
« Ostatnia zmiana: 12.08.2010, 08:59:30 wysłana przez Mister Pegasus »

yojo2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #57 dnia: 12.08.2010, 10:19:03 »
1. Dupa prawda ;) Zobacz sobie mój filmik. Nad pionowym ogniem się da przeskoczyć i albo wylądować na B, albo wylądować na półce po prawej.

3. Robisz co chcesz, bylebyś nie zginął.

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #58 dnia: 12.08.2010, 10:55:10 »
Panie Mister:

1. Przejdę i przeszedłem - obejrzyj sobie mój filmik.

3. Te które uda się zestrzelić pomijając "S" - tak jak ja zbierałem w moim filmiku.

4. Mogę spróbować pobić ten rekord, ale tak jak już mówiłem to zajmie sporo czasu na przechodzenie kilka razy tych samych etapów w kółko. Czy to nie jest nudne ?

6. Otóż to ;). Dlatego też mój refleks jest kiepski bo przerzuciłem się na Castlevanię.

http://rapidshare.com/files/412473735/contra_japonska.nes - tu masz gierkę.
http://rapidshare.com/files/412473890/contra_bezS.nsv - a tutaj filmik.

Kiedyś jeszcze postaram się przejść bez "S" nie tracąc żadnego życia. Jak mi się uda to z pewnością się pochwalę :D.

Gustlik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Contra
« Odpowiedź #59 dnia: 11.03.2013, 20:51:38 »
2 lata temu zgrzmociłem Contrę używając tylko zwykłej broni oraz B.
Co prawda, straciłem jedno życie. Jak znajdzie się chwila czasu, to nagram bez strat:
 http://www.youtube.com/watch?v=pubTpIS96HU&list=PLJkb326ietXttLO6Sx8yeoKUnWISnES5i [nofollow]

« Ostatnia zmiana: 12.03.2013, 20:17:13 wysłana przez Gustlik »