Autor Wątek: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo  (Przeczytany 8452 razy)

browar25

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Ostatnio chciałem sobie kupić 168 in 1 na alledrogo, zdziwiłem się obecnym poziomem cen tego carta. Zwykłem analizować dokładnie wszystko czego się dotknę. I takim sposobem dowiedziałem się, że niejaki buhert, który ma obecnie 1225 punktów, skupuje masowo wszelkie carty 168 in 1. Na dobrą sprawę nie widziałem aukcji, w której nie brałby udziału :D. W ten sposób zawyża on cenę owego carta. Zapewne facet ma nadzieję, że potem sprzeda je po niebotycznej cenie XD. Na dobrą sprawę już tego próbuje. Widziałem, że wystawił jedną 168 in 1 w kolorze żółtym i chce za nią 125 zł w ofercie kup teraz :D Cena oczywiście absurdalna, biorąc pod uwagę, że można bez problemu nabyć 168 in 1 w cenie poniżej 100 zł. Nie wiem co on sobie tam wykombinował, może planuje zostać monopolistą, skupić wszystkie i kontrolować podaż XD. Prawda jest jednak taka, że wyszło sporo tych cartów, bo były dodawane do konsol. Znając życie zostanie ze stertą 168 in 1, które będzie musiał sprzedać taniej niż je kupił.
A oto jego aukcja: http://allegro.pl/pegasus-contra-168-in-1-kultowa-zolta-dyskietka-i3792175061.html [nofollow].

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo
« Odpowiedź #1 dnia: 20.12.2013, 18:19:47 »
Niech kupuje. Zrobi na tym taki interes życia o jakim mówisz, sprzeda wszystko taniej niż kupi.

Vash

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 774
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo
« Odpowiedź #2 dnia: 21.12.2013, 20:56:42 »
Przejedzie się na tym jak  człowiek legenda Inviti, który kupował masę gier, które potem sprzedawał ze stratą...

swenson84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo
« Odpowiedź #3 dnia: 28.12.2013, 23:07:16 »
Jak Zabłocki na mydle. 168 akurat nie jest tak bardzo unikatowe a większość gier są na bazarkowych składakach. 125 to cena podniesiona o 150% . Niech płaci za wystawianie aukcji.

matizc

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 503
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo
« Odpowiedź #4 dnia: 30.01.2014, 15:19:04 »
chore...

chager01

  • Gość
Odp: Sprzedawca który skupuje wszystkie 168 in 1 z Alledrogo
« Odpowiedź #5 dnia: 15.11.2017, 21:17:38 »
Sorry za odkop. Ale ostatnio zauważyłem że jedna osoba skupuje dużo mt777dx i iq502. Gdy miałem mt777dx w bozie, to chciałem się zorientować to ile ta konsola może być warta, więc gdy licytacja zaczynała się od 1 zl, to licytowałem np. 2 zl. Dzięki temu nie zapomniałem o aukcji, bo ją miałem potem w niekupionych. Wprawdzie konsoli już nie mam, ale często licytuje niskie kwoty, żeby być w miarę na bieżąco z cenami. Szkoda że na allegro nie ma już pełnych nazw kupujących, bo może to przypadek że aukcje wygrywa głównie osoba o nicku zaczynającym się na b, a kończącym na 2.