21.08.2019, 16:13:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SPAM: Jak niewidomi grają na pegu - i nie tylko  (Przeczytany 2017 razy)
PlumeQ
Nowy użytkownik
*

« : 10.12.2013, 21:54:13 »

Mati, nie myślałeś może kiedyś aby się zapisać do mam talent? Ja bym na twoim miejscu z takim talentem od razu się tam zapisał. Mimo tego wiem, że i tak byś nie wygrał bo by zapytali: "Co nam pokażesz w finale" itd.. A skoro tutaj na forum mówią jaki jesteś dobry w Żółwie Ninja, to możliwe że i przyciągniesz uwagę mediów, lub zostaniesz zaproszony na jakiś turniej Uśmiech
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 10.12.2013, 21:54:13 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 10.12.2013, 22:59:00 »

Jaki znowu turniej, myślisz, że masowe media zorganizują turniej w gry na Pegasusa? Wolne żarty Mrugnięcie
Akurat Mati jest chyba dobrze zorientowany co do miejsc gdzie może zaprezentować swój skill, czy to mówimy o scenie retrogamingowej, czy o wydarzeniach dla niewidomych :> A turnieje Famiconowe w TMNT:TF zdaje się rozwalał Mrugnięcie
PlumeQ
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 11.12.2013, 00:03:57 »

W sumie źle to ująłem. Chodziło mi o to że skoro jest taki dobry, niech znajdzie jakiegoś sponsora, bo gdzieś pewnie się odbywają jakieś turnieje dla profesjonalistów Język
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 11.12.2013, 00:25:47 »

W TMNT:TF? Pfffff......O ilu profesjonalnych ligach retrogamingowych w Polsce słyszałeś?
A jeśli chodzi inne bijatyki, to nie jest też takie proste, nie wystarczy być "tylko" dobrym, a i nawet obecność w e-sporcie nie gwarantuje wielkich zysków. Poczytaj sobie wywiady z profesjonalistami, ile poświęcają na treningi itp. albo pograj po sieci w cokolwiek na serwerach okupowanych przez ligowych wymiataczy i zrozumiesz o co mi chodzi, bo na razie pierniczysz głupoty.
Samo znalezienie sponsora to też nie takie hop-siup, dożyjesz do momentu, gdy będziesz sobie musiał coś ogarnąć nie mając pojęcia gdzie zacząć szukać.
Tyle, no kolejne Twoje posty w tym temacie nie będę raczej odpisywał, bo działasz na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem". Nie żebym ja był specjalistą, ale...
PlumeQ
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 11.12.2013, 00:35:43 »

Nie chodzi mi o to żeby nie wiadomo ile zarabiał, tylko o to żeby świat o nim usłyszał. O tym że w Polsce jest człowiek który radzi sobie z grami nie widząc, a dodatkowo jest w tym bardzo dobry. W gruncie rzeczy o to mi właśnie chodziło bo Polacy są uważani za pijusów, meneli i złodziei którzy nic nie potrafią osiągnąć. Też już się nie udzielam aby nie robić niepotrzebnego spamu.

Edit. Jak tak na tamto patrzę, to mi się wydaje że pisałem co leciało, jeszcze na temat w którym nie jestem obeznany  Z politowaniem

Mcin: Skoro sam do tego doszedłeś...
« Ostatnia zmiana: 11.12.2013, 20:48:09 wysłane przez Mcin » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: