19.06.2019, 16:39:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich!  (Przeczytany 4022 razy)
cider_drinker
Nowy użytkownik
*

« : 15.09.2013, 19:57:02 »

Witam Was koleżanki i koledzy.

Jestem studentem z rocznika 92. Na forum trafiłem już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Wynikło to z faktu, że w końcu postanowiłem wrócić do mojego dawnego hobby. Jestem posiadaczem MT-777DX, którego dostała moja siostra na 4 lub 5 urodziny jakieś 20 lat temu. Niestety ostatnio odmówił posłuszeństwa, dlatego tymczasowo korzystam z FunStation (straszny syf btw.).

Póki co, częściej używam emulatora, ale posiadam 21 cartów zgromadzonych w latach poprzednich - jest to jakiś początek. Moim celem jest poszerzenie biblioteki gier, zdobycie nowego sprzętu oraz naprawienie obecnego. Moim marzeniem jest posiadanie NES-a lub Famicoma oraz całego regału gier (nierealne Mrugnięcie), a wzorem do naśladowania James Rolfe - AVGN. Fajnie też byłoby mieć inne konsole, co najmniej po kilka sztuk z każdej generacji.

Tak czy siak, witam i pozdrawiam.

PS. Gdyby ktoś miał jakieś gierki lub sprzęt do sprzedania, proszę o pw.
« Ostatnia zmiana: 15.09.2013, 19:59:50 wysłane przez cider_drinker » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 15.09.2013, 19:57:02 »

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 15.09.2013, 20:25:26 »

Cześć!
Nick stąd? http://www.youtube.com/watch?v=6xWnzKAlacY :>
cider_drinker
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 15.09.2013, 21:37:59 »

Mcin, niestety mój nick jest bardziej przypadkowy. Aczkolwiek kawałek zacny Uśmiech
Mati
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #3 : 15.09.2013, 21:48:02 »

Witaj na forum Uśmiech. Zawsze możesz zakupić everdriva i zagrać we wszystko na konsoli DuĹźy uśmiech. Baw się dobrze.
cider_drinker
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 15.09.2013, 22:29:12 »

Nie siedze w temacie, ale everdrive to chyba jakas opcja z kartą pamięci? Brzmi niby fajnie, ale jednak lubie oldschoolowy klimat grania na konsoli i dmuchanie w carta, zeby tylko sie uruchomił Chichot
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #5 : 15.09.2013, 23:10:53 »

Spróbujesz położyć łapy na rzadkiej i drogiej grze to zluzujesz z tym konserwatyzmem :>
cider_drinker
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : 15.09.2013, 23:26:23 »

Mcin, podejrzewam że wiem co masz na myśli. Trzeba jednak zauważyć, że każda gra tworzy wartość potencjalnie także dla następujących po Tobie użytkowników. Zatem gry stanowią pewną formę inwestycji. A może to tylko mój chory ekonomiczny mózg Chichot.

Pewnie masz rację, jestem nowicjuszem. Jeszcze do końca się nie wkręciłem. Ale mam nadzieje zostać pełnoprawnym szeregowcem Waszego forum.

Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #7 : 16.09.2013, 16:47:28 »

Trochę przesadzasz. Inna sprawa, że co się już ma, chce się mieć na zawsze, a wiele tytułów jest nie do zdobycia dla mojego portfela. Mieć wszystkie gry w cenie 1 - bezcenne :>
cider_drinker
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : 16.09.2013, 17:16:06 »

Tak, pewnie masz rację co do mojej przesady. Tak jak mówiłem, jeszcze do końca nie poczułem klimat bycia kolekcjonerem.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #9 : 16.09.2013, 17:18:47 »

Ech, znowu moje skrótowe wysławianie się popsuło wszystko. Chodziło mi o to, że przesadzasz uważając, że ja uważam, że ty jesteś nowicjuszem Język Szczerze, zwisa mi to, byleby sensownie się dało popisać jak człowiek z człowiekiem :>
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: