Autor Wątek: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie-import i chętni  (Przeczytany 82682 razy)

matiau

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #30 dnia: 12.09.2013, 11:55:08 »
Dla mnie bomba :) ale myślę że najpierw trzeba by poczekać, aż na pewno zbierze się druga dziesiątka. Dla Ciebie na pewno lepiej, bo rozdzielisz sobie całe to zamieszanie z wysyłkami na 2 części. Ale z drugiej strony, pisałeś że już pytałeś faceta z tego sklepu o to, ale może jak złożysz zamówienie na 20 kartów, to zgodzi się i na zniżkę na twojego E64?

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #31 dnia: 12.09.2013, 12:30:59 »
MaarioS dobry pomysł, jestem za. Już zniecierpliwością czekam na ed :).

szydlo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #32 dnia: 12.09.2013, 12:36:53 »
w sumie dobry pomysł, skróci to czas oczekiwania na te cudo

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #33 dnia: 12.09.2013, 15:15:33 »
Ale z drugiej strony, pisałeś że już pytałeś faceta z tego sklepu o to, ale może jak złożysz zamówienie na 20 kartów, to zgodzi się i na zniżkę na twojego E64?

Niestety nie, za cholerę się nie zgodził. Pytałem się czy jeżeli kupię nawet 30 cartów to czy da mi zniżkę na ED64, jednak odmówił i nie zrobi wyjątku, trzeba by było kupić co najmniej 10x ED64 żeby dostać zniżkę, tak samo jak i ze wszystkim innym co jest w tym sklepie.

No dobra, wszystko ładnie pięknie chociaż spodziewałem się też bardziej odpowiedzi od tych, co jeszcze nie wpłacili kasy. Nie chcę, żeby doszło do sytuacji gdzie nagle ktoś się rozmyśli bo cośtam i do realizacji drugiej partii nie dojdzie a ja będę musiał się potem chrzanić z całym zwracaniem kasy.... przewidziałem również to, że tym którzy wpłacili nie jest na rękę bezsensowne czekanie, dlatego pomyślałem o takiej opcji. Co mi się trochę nie podoba to sam fakt, że niektórzy co zadeklarowali termin zapłaty to go nie dotrzymali...

Dlatego teraz jeszcze raz wszystkich na liście proszę o potwierdzenie wstępnego terminu zapłaty. Jeżeli dostanę potwierdzenia od wszystkich i jak jeszcze dopisze się do listy przynajmniej 1 osoba to złożę zamówienie na pierwszą partię.

Jeszcze raz zaktualizuję listę z informacjami:

Lista pierwszych 10 wpłacających kwalifikujących się na 1 partię:
1.machbed (wersja z USB)
2.matiau
3.dafczynsky
4.Mati
5.nekRoben + pewien gratis
6.Duobix (wersja NES)
7.szydlo
8.Jedrek85
9.Evil18
10.Skorpion (wersja z USB)
-wszyscy zapłacili

Lista pozostałych chętnych na 2 partię:
11. matizc-ZAPŁACONE
12. dic-sc7 (wersja z USB)-ZAPŁACONE
13. SebaSan-ZAPŁACONE
14. 1990in1-ZAPŁACONE
15. spazz4-ZAPŁACONE
16. Krisuroku-ZAPŁACONE
17. Felek1991-ZAPŁACONE
18. Vinyl-ZAPŁACONE
19. Robi aka Radler-ZAPŁACONE
20. dakone-ZAPŁACONE
21. ja (wersja z USB)-ZAPŁACONE
22. spiderfucker666-ZAPŁACONE
23. Mcin-ZAPŁACONE

Cena: do ustalenia z każdym indywidualnie wg aktualnego kursu USD/PLN (dotychczas było 300-310zł.)

Jest również możliwy odbiór osobisty w Warszawie. Wtedy cena całości będzie -5zł.

Ustalony termin dopisywania się do listy i wpłacania kasy: 14 października

Aha no i jeszcze przypomnienie, że do listy mają się dopisywać TYLKO osoby pewne w 100%!! Jeżeli ktoś się zastanawia to niech się zastanawia dalej, zawsze bez problemu można zadać każde pytanie. Jest na to czas do końca września
« Ostatnia zmiana: 11.10.2013, 21:04:37 wysłana przez MaarioS »

Evil18

  • I'm here
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #34 dnia: 12.09.2013, 17:16:13 »
O pasuje mi to jestem po stronie MaarioSa. Bardzo dobry pomysł, tylko tak jak pisze następne osoby musza wpłacić kasę bez żadnego kombinowania bo nie ma sensu tracić czasu jak ktoś niezdecydowany jest. Ja jestem za.

Jedrek85

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #35 dnia: 13.09.2013, 17:32:09 »
Myślę, że lepiej zaczekać do końca września aż wszyscy wpłacą. Dwa tygodnie to nie tak wiele. Fajnie by było mieć ten zacny wynalazek szybciej (choć dla mnie to bez znaczenia) jednakże wątpię aby uzbierała się druga dziesiątka chętnych i tych kilka osób byłoby pokrzywdzonych a jeżeli uzbiera się np. 16-18 chętnych to tyle MaarioS zamówi.

machbed

  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2124
  • Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #36 dnia: 13.09.2013, 18:00:52 »
Czekać panowie do końca ustalonego terminu. Nikt się nie zesra w gacie ze zniecierpliwienia przez te 2 tygodnie.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #37 dnia: 13.09.2013, 20:30:19 »
Może być jeszcze taka opcja, że termin się przesunie żeby zebrać trochę więcej chętnych bo do drugiej dziesiątki bardzo niewiele brakuje, można by nawet powiedzieć, że prawie jest. Nie ukrywam tego, że sam wolę mimo wszystko całe zamówienie rozdzielić na 2 paczki i pierwszą połowę mieć z głowy, więc nawet jeśli już pierwsza połowa zostanie rozliczona to tym bardziej termin można przesunąć, reszta nie poczeka zbyt długo. Może Ty byś zrobił inaczej ale ja mówiąc w skrócie nie chcę brać jednej wielkiej paki gdzie są zamówienia prawie wszystkich z obydwu for, to jest za duże ryzyko
« Ostatnia zmiana: 13.09.2013, 20:51:30 wysłana przez MaarioS »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #38 dnia: 17.09.2013, 00:40:42 »
dakone, na sam start wpisałeś się na listę, obiecałeś wpłatę i nagle od tamtej pory głucha cisza jednak widać jak ze swojej strony się tym przejmujesz skoro logujesz się na forum lecz absolutnie nie raczysz odpisać. Jak się w najbliższym czasie nie odezwiesz w tej sprawie to wylatujesz z listy

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #39 dnia: 17.09.2013, 20:42:33 »
KOLEJNY BUMP!! Otóż termin wpłacania kasy został przedłużony do 14 października, dlatego ci którzy mają pewne problemy finansowe albo się nadal zastanawiają to daję te kolejne 2 tygodnie czasu, tak jak z założenia tematu wynika to, żeby każdy mógł z tego skorzystać ;) . Natomiast ostrzegam, że kolejny raz raczej przedłużać nie będę z uwagi na to, że nie można czekać w nieskończoność.

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #40 dnia: 23.09.2013, 10:25:50 »
Nawiązując do wcześniejszego ostrzeżenia oficjalnie oświadczam, że za nieuczciwość, utrudnianie i bezczelne olewanie całej sprawy dakone zostaje wywalony z listy chętnych oraz tym samym dostaje ode mnie bana na kupowanie. Niestety, liczyłem na uczciwość i spójną współpracę ze wszystkimi ale jednak się przeliczyłem, jak widać na niektórych wcale nie można liczyć i nie warto tracić czasu. Przynajmniej potwierdza się fakt, że do nowych trzeba mieć bardzo ograniczone zaufanie

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #41 dnia: 23.09.2013, 17:36:44 »
Cofam ostatnie swoje słowa. W ostatnim momencie kolega dakone zapłacił za ED więc pokazał honor, jak to się mówi, lepiej późno niż wcale.

Mówiąc ogólnie o sytuacji to jednak z pierwszą partią nie będę nic załatwiać bo po tych wszystkich sytuacjach podejmę za duże ryzyko a nawet jeśli w połowie października zgarnę wpłaty od co najmniej 20 osób (co dla mnie wychodzi na lepsze) to wszystko sobie sam na pewnego rozplanuję.

Jeszcze taka drobna informacja na zachętę, a mianowicie: WRÓCIŁA STARA CENA 300zł.!! Mówiąc 300zł. mam na myśli już zawarte wszystkie koszty i wysyłkę. Tak więc fartem kurs dolca ostatnio bardzo dogodził więc radzę nie przegapić tej okazji!! ;)

P.S. Jeszcze taka drobnostka: tak się składa, że udało mi się opylić ED na alledupie i już otrzymałem płatność, dlatego teraz sam "wkraczam do akcji" i się odpisuję do listy :D
« Ostatnia zmiana: 23.09.2013, 22:31:39 wysłana przez MaarioS »

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #42 dnia: 01.10.2013, 17:50:46 »
Jeszcze raz informuję, że oprócz składania zamówień na Everdrivy to przypominam, że jeszcze można u mnie dokupić dodatki, czyli mam na myśli dokładnie obudowy + karty SD/micro SD. Moje obudowy już się niestety skończyły ale jakby było wystarczająco dużo zainteresowanych to mógłbym jakieś sprowadzić. Już nie pamiętam kto jeszcze je chciał dlatego każdego zainteresowanego indywidualnie prosiłbym o kontakt to wtedy wszystko ustalę i spróbuję coś załatwić.

Wspominając o kartach SD to cennik jest dokładnie taki: karta SD/microSD 4GB: 20zł., karta SD/microSD 4GB + czytnik USB: 30zł. Przypominam, że chętnych na karty SD również zbieram i gdy zbiorę wszystkich to wtedy tylko raz wybieram się do sklepu i kupuję wszystko. Kiedy się wybiorę?? Nie mam żadnego pojęcia, dlatego kto jest zainteresowany to niech mi dopłaci te kilka dych żeby nie było za późno!!

No i jeszcze jedna dosyć ważna sprawa to jest taka: ADRESY. Mianowicie domyślnie będę odsyłać Everdrivy na adres z przelewu dlatego jakby ktoś chciał wysyłki na inny adres to proszę o wiadomość o tym to wtedy se to zanotuję. Wszystkim już rozesłałem na PW adres z przelewu na który bym odesłał ED, jak coś to proszę o jego potwierdzenie lub ewentualną prośbę o zmianę na inny. Jeżeli nie dostanę potwierdzenia to nic się nie stanie, jednak uprzedzam, że jak już zacznę wysyłać wszystko to już odwrotu nie będzie i nie będzie żadnej opcji reklamacji!!

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #43 dnia: 01.10.2013, 19:06:52 »
Nieotrzymałem żadnego pw, a jeśli chodzi o kartę i czytnik, to jesteśmy tu dogadani :).

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Everdrive N8, czyli zagraj w każdą grę na Pegasusie/Famicomie
« Odpowiedź #44 dnia: 01.10.2013, 20:08:11 »
Ja już też z MaarioSem ustaliłem że biorę wszystko, przelew poszedł więc niebawem kasa za Everdrive powinna być na koncie.