20.08.2019, 22:27:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wycena sprzętu/gier na pegasusa/nesa/famicoma  (Przeczytany 1135 razy)
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« : 11.08.2013, 10:09:01 »

Heh no dobra ale czy czasem po wypowiedziach nie wychodzi na to, że ona NIE kolekcjonuje?? To wtedy jasne, że zadaje pytanie (i słusznie) bo nie ma pewności Język . Nawet jeśli skoro tak to nie widzę sensu w ogóle istnienia tego tematu....

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 11.08.2013, 10:09:01 »

NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #1 : 11.08.2013, 19:31:25 »

...tylko chcę się upewnić czy nie przepłaciłam

Ale po co to pytanie? Ty kolekcjonujesz, więc ty powinnaś wiedzieć ile co jest dla ciebie warte. Poza tym jak za takie sztuki to bardzo dobra cena.

Uważam,że jeżeli pyta to nie ma do końca pojęcia i chce zaciągnąć opinii inny osób,bardziej doświadczonych i obeznanych w temacie. Jeżeli nie masz ochoty Jej pomóc i podpowiedzieć to tego nie rób-nikt Ci nie karze. Tym bardziej nie oceniaj czy koś powienien coś wiedzieć i się znać,czy nie,bo może nie każdy jest takim specem jak Ty.Nic Ci do tego,nie jesteś wyrocznią.
Pozdrawiam
Bez odbioru.

machbed: Czy ja was o coś pytałem? Po co się wpitalacie do dyskusji? Nikt was nie pytał o zdanie, chciałem poznać odpowiedź samej zainteresowanej. Stulcie dziubki i nie szczekajcie tyle. Kolejni ojcowie miłosierdzia się znaleźli.
« Ostatnia zmiana: 11.08.2013, 20:21:09 wysłane przez machbed » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: