Autor Wątek: W Polsce zanika kultura  (Przeczytany 2044 razy)

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
W Polsce zanika kultura
« dnia: 17.07.2013, 18:29:19 »
Ja na youtubie nagrywam filmy obecnie mam 3. I jak człowiek sie stara zagrywa, a tu mi jakiś jan rozpór wyskakuje z komentarzem PEDAŁ. Następny: po co się --cenzura-- --cenzura-- bierzesz za nagrywanie? --cenzura--!
naprawdę człowieka coś trafia jak widzi takie komentarze w odpowiedzi na to że się stara. Mój nick to porpo660 Nagrywam jako PR.KO.
Komentarze pousuwałem bo mnie denerwowały. Ciekaw jestem czy on to by lepiej zrobił.
« Ostatnia zmiana: 17.07.2013, 18:34:00 wysłana przez Pegasus Family Game »

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #1 dnia: 17.07.2013, 19:58:33 »
Haters gonna hate, a w internecie ludzie czują się bezkarni. Dziwi Cię to jeszcze? Biedak :>

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #2 dnia: 17.07.2013, 20:06:26 »
w internecie ludzie czują się bezkarni.
No i właśnie to jest problem. Ale niektórzy już stanowczo przeginają pałe. Nie dziwi mnie to ale jak mu nie pasuje to niech nie pisze.
« Ostatnia zmiana: 18.07.2013, 08:16:02 wysłana przez Pegasus Family Game »

Mati

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #3 dnia: 18.07.2013, 09:32:25 »
Wcale mnie to nie dziwi. W necie każdy może fikać, bo jest bezkarny. Większość z tych internetowych idiotów to w realu by spieprzali w posranych gaciach gdzie pieprz rośnie. Co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz. Trzeba na to zlewać, bo to tylko internet. Realne życie to realne życie i tyle, jak w nim jesteś sobą to i w necie też i tyle. Może ci ludzie po prostu kiedyś dojrzeją. Ja też miałem nie fajny etap pare lat temu w internecie, ale nie wracam do przeszłości, bo po co? Teraz jest git a jak ktoś rozpamiętuje moje głupoty z przeszłości i ma do mnie urazy to cóż, widocznie może w realu nie ma kumpli i boli go, że w necie ktoś go obraził. Nie ważne. Ludzie się zmieniają jeśli chcą i tak stało się w moim przypadku. Ty rób swoje i zlewaj na idiotów, pozdro.

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #4 dnia: 18.07.2013, 20:18:44 »
Mnie nie boli ze coś tam jakiś idiota napisał. A tak w ogóle dla śledzących kanał jutro (na 70%) nowy film o grach na pegasusa. Znowu coś do forum nawiążę podczas nagrywania. Ale na temat to niektórzy jak napisałem przeginają. Ja na jego miejscu nic bym nie napisał zamiast obrażać starającego się, nagrywającego i wrzucającego. Tutaj przynajmniej zbanowalibyście pewnie kogoś takiego. Po prostu: co można to można. A jak kiedyś zobaczyłem taki komentarz do foty na Facebooku to mnie krew zalała. Już nie będę pisał co on mi tam nabazgrał.

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #5 dnia: 18.07.2013, 21:09:31 »
Był od nowa z czym innym. Ja znowu delete. Peoszę komentarz cytat: ,,WIDEOPENETRACJA cholerny penetrAtor krzeseł x3 ciśnij w mą dupo e x4 mocniej aż bedziesz miał orgazm kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa ooooooo yeah//./////".
Co wy na to?

Matisek

  • Gość
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #6 dnia: 18.07.2013, 21:33:43 »
Kretynizm w esencji, trza mieć takich w tyłku i robić swoje. Takie komentarze walą tylko ludzie którzy nie mają mózgu, bo albo by to oglądali bo ich to interesuje albo by nie tracili czasu na takie pierdoły jak pisanie tych tekstów.

Pegasus Family Game

  • Mam IQ-502 i przeszedłem Mario. Grozisz mi?
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Pegasus był, jest i będzie w sercach Polaków...
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #7 dnia: 19.07.2013, 08:48:04 »
Ciekawe czy ten kto to napisał jest na forum. Jak jest to proszę żeby t dał znać.

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: W Polsce zanika kultura
« Odpowiedź #8 dnia: 19.07.2013, 10:50:39 »
Taa, na pewno będę szpiegował użytkowników Google'a, żeby sprawdzać, czy nie mają tu konta :D Jeśli temat ma być po to, żebyś postował o każdym głupim wpisie na Twoim kanale YT. to jest zbędny. Konta YT banują pracownicy Google, nie my.