16.10.2018, 01:29:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jewelry multi Cart  (Przeczytany 16281 razy)
Zolyek
Gość
« Odpowiedz #15 : 16.09.2011, 15:45:30 »

Jasne, bo co ktoś uwierzy. Zasejwowałeś sobie, zrobiłeś screena, dalej grasz i nabijasz punkty. Takich pseudorekordów nikt nie traktuje poważnie. Poza tym nie podaje się kilku wyników w postach po kolei (wiesz co to edycja posta??) tylko jeden najlepszy wynik a następnie czeka się aż go ktoś inny przebije.  Poza tym rekordy na emulatorze się nie liczą. Widać nie zrozumialeś idei tych zmagań..
yyy a pegasus to niby nie jest emulator?
on emuluje konsole NES...
Poza tym równie dobrze każdy mógł podłączyć pc do tv i zrobić fotę komórką... Pomyślałeś, że każdy z nas to mógł by być oszust?

@down.
ja na ps2 potrafię grać w super mario bros  oznacza to iż jest to konsola?
Nie bo to jest emulator -.-'

@sordan
każdy głupi może grac na jakimś emulatorze nesa, a potem podłączyć pc do telewizora i zrobić screena... Nic trudnego omg... Tak na prawdę każdy mógł tak zrobić a ty im pisałeś gratulacje. A ktoś kto grał uczciwie na emulatorze bez save jest hamsko jechany jak tylko się da ...
« Ostatnia zmiana: 17.09.2011, 11:18:22 wysłane przez Zolyek » Zapisane
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 16.09.2011, 15:45:30 »

mtek9
Nes Fan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #16 : 16.09.2011, 15:54:00 »

nie,
 pegasus to konsola, a nie emulator Oo
« Ostatnia zmiana: 16.09.2011, 22:39:56 wysłane przez mtek9 » Zapisane

SebaSan1981
Astromaniac
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #17 : 16.09.2011, 19:46:14 »

Mówię tylko o tym konkretnym przypadku. Widac że screen jest screnshotem z emulatora. Na emulatorze gdzie można oszukiwać przez sejwowanie, rekordy się nie liczą (przynajmniej takie mam zdanie). A to że pegasus to emulator nesa to już naciągana teoria bo innych argumentów wyciągnąć nie możesz Uśmiech

sordan
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #18 : 16.09.2011, 20:58:07 »

Nie wiem w ogole po co komentujecie te smieszne rekordy nabite na emulatorze, ja w ogole nie zwracam na takie posty i screeny uwagi, po prostu je ignoruje. Licza sie rekordy tylko i wylacznie zrobione na kosnoli. Kazdy normalny, szanujacy sie gracz o tym wie. Az milo sie patrzy na screeny gdzie widac TV i niewyrazny ekran najlepiej zrobiony na szybko amatorskim aparatem Uśmiech
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #19 : 22.09.2011, 12:23:19 »

Jasne, bo co ktoś uwierzy. Zasejwowałeś sobie, zrobiłeś screena, dalej grasz i nabijasz punkty. Takich pseudorekordów nikt nie traktuje poważnie. Poza tym nie podaje się kilku wyników w postach po kolei (wiesz co to edycja posta??) tylko jeden najlepszy wynik a następnie czeka się aż go ktoś inny przebije.  Poza tym rekordy na emulatorze się nie liczą. Widać nie zrozumialeś idei tych zmagań..

Rozumiem bulwers, ale bez przesady. Gramy bez sejwów i bez ułatwień, używamy edycji posta, bo po to jest, i przede wszystkim czytamy zasady działu przed wrzuceniem wyniku. Nie wiem tylko, skąd wytrzasnąłeś zakaz podawania screenów z emulatorów, bo 90% rekordów jest tutaj pochodzenia emulacyjnego, a nie każdy ma konsolę i wszystkie gry, które by chciał Uśmiech
ForbiddenEvil
Aktywny użytkownik

Suck my Jamma

« Odpowiedz #20 : 22.09.2011, 14:47:27 »

Mcin ma rację, czy to konsola, czy emulator... obowiązują pewne zasady, mowa tu głównie o save'ach... rozumiem, że niektórzy mogą oszukiwać, ale po co to robić? Żeby ludzie myśleli że ktoś jest fajny, choć taki nie jest? Wiadomo, nie ma co oszukiwać i robić z siebie super herosa gier komputerowych poprzez oszustwo, bo to zwykłe frajerstwo jak dla mnie Mrugnięcie

machbed: Nie wiesz po co? Dzieci neo chcą błyszczeć na forach. Taką sobie misję ubzdurali. DuĹźy uśmiech
« Ostatnia zmiana: 22.09.2011, 14:57:53 wysłane przez machbed » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: