18.12.2018, 17:46:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyprawa na łowy- czyli ciepła Niedziela i giełda staroci :)  (Przeczytany 14385 razy)
matizc
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #15 : 30.11.2015, 22:43:07 »

Wiem napisalem to w opisie dla wyrównania błędu.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 30.11.2015, 22:43:07 »

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #16 : 18.12.2016, 20:55:37 »

Dziś wyhaczyłem kilka fajnych rzeczy na giełdzie w Rzeszowie. 2 Czarne pady Sony do PS2 i gierę Yakuza za 30zł. Było warto.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
NKP
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #17 : 19.12.2016, 13:27:37 »

Dziś wyhaczyłem kilka fajnych rzeczy na giełdzie w Rzeszowie. 2 Czarne pady Sony do PS2 i gierę Yakuza za 30zł. Było warto.
Brawo Ty ☺
logicki
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 16.11.2017, 15:19:07 »

Czy w Krakowie można znaleźć taką giełdę jeszcze?
Elya
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 15.06.2018, 12:53:47 »

Jak ja tęsknie za stoiskami z kartridżami na targu w moim malutkim rodzinnym mieście Smutny zazdroszczę wam tych atrakcji jak giełdy w dużych miastach
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #20 : 26.06.2018, 20:38:35 »

Nie jestem zapalony kolekcjonerem, nie śledzę Allegro, nie negocjuję cen na priv na Olx, nie szantażuje kolegów w celu dostępu do strychów i piwnic... ale jak coś się trafi...

Ostatnio zdarzyło mi się na wystawie zobaczyć Segę Mega Drive za pięć złotych, bo podobno nie działa. Kupiłem. No cóż, zostałem okłamany, jak widać poniżej.

Pierwsze odpalenie co prawda poskutkowało jedynie czarnym ekranem, ale po sprawdzeniu gier na innej konsoli (piracki, ledwo dychający klon) i upewnieniu się, że działają, podjąłem dalsze próby i ło, gra jak ta lala. Początkowe trzeba było gmerać w slocie, żeby co po niektóre gry się odpaliły i nawet przygotowałem czysty izopropanol do czyszczenia styków, ale po odpowiedniej ilości prób same tak się przeczyściły, że teraz wszystko śmiga. W zestawie 2 pady, kabel din -> eurozłącze i komplet gierek.

Nie ma tam może rzadkich perełek ani moich najbardziej wymarzonych gier, ale jest kilka grywalnych i bardzo rozpoznawalnych pozycji... w sumie nic na razie nie zapowiada się na bycie totalnym crapem. Szkoda tylko, że Mega-Lo-Mania jest po francusku Język. Z minusów to pady noszą wyraźne ślady intensywnego użycia, ale w sumie są sprawne i reagują lepiej niż tanie, bazarowe pady do Pegasusa na których się wychowałem Uśmiech
Wszystko wygląda na oryginalne... ponownie, znawcą nie jestem... ale na tyle, ile wydałem... to i tak nie mam co narzekać Uśmiech

EDIT Niedoedukowany mode... jednak trafiło się w zestawi coś z gierek o wyższej wartości rynkowej... Szczerze na początku nie przyszło mi do głowy, że taki 'klasyk' jak Splatterhouse II może być tak mało dostępny Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 07.07.2018, 22:42:51 wysłane przez Mcin » Zapisane
krzysiobal
Aktywny użytkownik

Naprawie pegasusa każdemu!

« Odpowiedz #21 : 28.06.2018, 23:45:13 »

Ostatnio zdarzyło mi się na wystawie zobaczyć Segę Mega Drive za pięć złotych, bo podobno nie działa. Kupiłem. No cóż, zostałem okłamany, jak widać poniżej.
Żądaj zadośćuczynienia za sprzedaż towaru niezgodnego z umową Mrugnięcie
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: